4 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Var, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Met zijn lichtgeele buiten en lichtblauwe blinden, is dit huis volkomen Provencaals. De buitenruimte is de ster en ontworpen om het grootste deel van het fantastische weer te maken. Tussen de privé pool, het behandelde terras, en openluchtbankideal voor het dutten, berekenen wij het grootste deel van uw tijd hier in de zonneschijn zullen worden doorgebracht. Terwijl het drukte-vrije binnenland een gedateerd beetje voelt, heeft het allen u moet binnen regelen. Zoals voor plaats, is het centrum van Lorgues te voet vijf minuten. Stel me een stranddag voor? Sainte-Maxime, Fréjus, en heilige-Raphaël zijn allen weg over de aandrijving van een uur.
* Dit huis is geschikt voor zes volwassenen en twee kinderen, met de twee kinderen die op een stapelbed slapen. Uw gastheer kan een hoge stoel op verzoek verstrekken.
* Alle slaapkamers zijn op het eerste niveau, terwijl de benedenverdieping aan de leefruimte wordt gewijd.
* Sommige delen van dit huis worden een weinig gedateerd, in het bijzonder de slaapkamers en de familiebadkamers.
* Wij stellen voor hurend een auto op dit gebied, aangezien het de gemakkelijkste manier is te onderzoeken. Drie parkeerplaatsen worden verstrekt.
* Dit huis keurt geen groepen jonge oude mensen goed tot 30 jaar.
Airconditioning
Barbecue
Koffiezetapparaat
Afwasmachine
Droger
Geschermd Bezit
Open haard
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Droogkap
Hoge Stoel
Ijzer
Ketel
Keuken
Keukengerei
Openlucht Plaatsing
Oven
Beschikbare parkeren
Terras/Terras
Privé Parkeren
Privé Pool
Zwembad
Broodrooster
TV
Wasmachine
WiFi