1 Slaapkamers Appartement te huur Parijs, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ontworpen voor beroeps, tikt dit Parijse stootkussen heel wat dozen. Voor aanzetten, is de plaats fantastisch. U bent hier in het centrum van de stad, binnen het lopen afstand van winkels, restaurants, en het Louvre. Scherp verder ver weg te onderzoeken? De veelvoudige metro posten zijn ook nabijgelegen. De stijlrug is naar huis meer functioneel dan opvallend, maar alle moeten-rijken worden rekenschap gegeven van. De keuken heeft overvloed van ruimte om maaltijd omhoog te ranselen, en de leefruimte is bijzonder ruim door Parijse normen. Alles bij elkaar, is het een drukte-vrije basis voor handelsreiziger.
* Deze flat is slechts beschikbaar aan die die voor het werk reizen - u kunt bewijs van uw werkgever moeten verstrekken.
* Hoewel er hier een dubbel bankbed is, kan de maximuminbezitneming niet twee gasten overschrijden.
* Het huishouden is inbegrepen met uw verblijf en vindt Maandag aan Vrijdag plaats.
* Het comfort van het huis ontbreekt hier. Wij denken het aan die die een te gebruiken basis zoeken meest geschikt is wanneer het reizen voor het werk.
* Er is hier geen bureau, maar de eettafel verdubbelt omhoog als laptop-vriendschappelijke werkruimte.
* U zult geen auto in deze plaats nodig hebben. Metro van Sentier de post is weg een korte gang.
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Koffiezetapparaat
Drogend Rek
Extra Hoofdkussens en Dekens
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ijzer
Ketel
Keuken
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Microgolf
Oven
De Detector van de rook
Fornuis
Broodrooster
TV
Wasmachine
WiFi