2 Slaapkamers Appartement te huur Londen, England
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Zittend naast de Rivier Theems, verstrekt deze flat een grote basis voor een verfrissend stadsverblijf. Buiten, kunt u aan restaurants, koffie en winkels in Fulham wandelen. Het is nota nemend de moeite waard er van geen privé hier beschikbaar parkeren is, maar er zijn grote openbaar vervoerverbindingen met de posten van Hammersmith en van het Hof van Baronnen allebei binnen het lopen afstand. Waar de dag u neemt, heeft deze flat alles u op het werk kon moeten uitschakelen of inhalen. Er is een open-planwoonkamer voor comfortabele avonden en allebei van de slaapkamers komen met Engels-reeksbadkamerss - toevoegend een prachtige betekenis van privacy.
* Het parkeren in Londen kan netelig zijn, zodat adviseren wij houdend aan gemakkelijk toegankelijk openbaar vervoer waar mogelijk.
* De goed-gedragen huisdieren kunnen welkom zijn om zich bij u hier aan te sluiten - controleer met uw gastheer meer informatie.
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Het koken Hoofdzaak
Afwasmachine
Droger
Brandblusapparaat
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ijzer
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Microgolf
Oven
Toegestane huisdieren
Single-Level Huis
Fornuis
TV
Wasmachine
WiFi