3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Brindisi, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Met zijn overweldigend meningsrecht uit op het overzees en de gemakkelijke toegang tot de kustlijn, is dit charmante huis een ware gem van een de zomerontsnapping. Het recht op de oorspronkelijke kust van Puglia, met blauwe rond hemel en groen gras allen, zal u dat in aard van bij het begin wordt ondergedompeld voelen. Terwijl wij zouden adviseren kokend geen feest in de kleine keuken, houden wij van kiezelachtige, huiselijke vibe van dit huis. En als het comfortabele binnenland niet genoeg was, de plaats absoluut stappen het omhoog - een snelle toneelaandrijving zal en u wandelend de vergoelijkte gebouwen van Ostuni zijn, de beroemde stad van Puglia perfect voor prentbriefkaaren.
* wegens deze thuislocatie, adviseren wij hurend een auto om de meesten uit uw verblijf te krijgen. Er zijn parkeren beschikbaar op het bezit.
* De keuken is hier vrij naakt. Er is geen diepvriezer, microgolf, afwasmachine, koffiezetapparaat of conventionele koelkast - nochtans is er een kleinere mini-koelkast. Wij denken de keuken beter geschikt is voor het prepping van lichtere beten dan grote maaltijd.
* Slaapkamers twee drie hebben eenpersoonsbedden die uit in dubbelen kunnen vouwen.
Toegang tot Strand
Airconditioning
Het koken Hoofdzaak
Koelkast
Tuin
Droogkap
Strijkplank
Ketel
Keuken
Keukengerei
Openlucht Plaatsing
Oven
Fornuis
Broodrooster
TV
Wasmachine
WiFi