4 Slaapkamers Appartement te huur Dominican-Republic, Dominicaanse
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gevestigd binnen het lopen afstand van de Boog DE Triomphe en het Champs Elysées, zal deze flat klanten en geschiedenisminnaars aanpassen. D'Acclimatation Jardin en Fondation Louis Vuitton zijn twee andere te voet bereikbare aantrekkelijkheden. Een hoogtepunt van deze flat moet het grote, elegante het leven gebied zijn. Er is overvloed van ruimte in de keuken om wat Parijse keuken ook omhoog te koken - deze plaats niet zeker skimp op ruimte. De belangrijkste slaapkamer heeft eveneens een afzonderlijke kleedkamer. Dit huis is perfect voor gasten die een eerste huis en een buurt zoeken.
* Dit huis is slechts beschikbaar aan die die of voor het werk bestuderen reizen - u zult bewijs van uw universiteit of werkgever moeten verstrekken.
* U zult geen specifiek bureau hier vinden. Nochtans, verdubbelt de eettafel omhoog als laptop-vriendschappelijke werkruimte.
* Het parkeren in Parijs kan netelig zijn, zodat adviseren wij houdend aan gemakkelijk toegankelijk openbaar vervoer of lopend waar mogelijk.
Airconditioning
De Detector van de Koolmonoxide
Vriendschappelijk kind
Schoonmakende Producten
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Diepvriezer
Koelkast
Hangers
Ketel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
De Toegang van de lift
Oven
Betaald Parkeren
Beschikbare parkeren
Toegestane huisdieren
Fornuis
Toiletries
TV
WiFi