3 Slaapkamers Appartement te huur Parijs, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Met meningen van de Toren van Eiffel van het grote balkon, is deze flat een echte vondst. Van deze openluchtruimte, zult u de heldere woonkamer vinden, die ook slaap twee gasten op een bankbed bij volledige inbezitneming. Er is hier een goed-gerangschikte keuken, ook, maar er is geen oven. Er is overvloed van restaurants en koffie op uw drempel, niettemin. En er zijn weg sommige zeer belangrijke aantrekkelijkheden een korte wandeling, met inbegrip van het Champ de Mars en de Toren van Eiffel. Hôtel des Invalides en Musée Rodin zijn ook binnen het lopen afstand van dit grote huis.
* Dit huis is slechts beschikbaar aan die die of voor het werk bestuderen reizen - u zult bewijs van uw universiteit of werkgever moeten verstrekken.
* Bij volledige inbezitneming, zullen twee gasten op het bankbed in het het leven gebied slapen.
* De keuken heeft geen oven, maar er zijn een microgolf en een haardplaat.
* Als u met kleine degenen reist, kan uw gastheer een wieg kostenloos verstrekken. U zult om het moeten vooraf verzoeken.
Balkon/Terras
De Zonneblinden van de elektriciteitspanne
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Schoonmakende Producten
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Wieg/Voederbak
Bureau
Droger
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ijzer
Ketel
Keuken
De Toegang van de lift
Microgolf
Beschikbare parkeren
Parkeren op Straat
De Machine van de Koffie van de peul
De Detector van de rook
Fornuis
Toiletries
TV
Wasmachine
WiFi