3 Slaapkamers Appartement te huur Rome, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Voor die die een Roman kamp in een stillere buurt, het dit flatnoorden zoeken met drie slaapkamers van het elegante district Prati van aanbiedingen zowel vrede als een verfrissende hoeveelheid ruimte. Met ruimte voor een het heldere en het aanpassen leven gebied, een goed opgeslagen keuken, drie afzonderlijke badkamerss, en zelfs een balkon, zou dit huis in het bijzonder aangepast worden voor families of middelgrote vriendengroepen. Terwijl er wat discrepantie tussen de slaapkamers is - de meester krijgt een tweepersoonsbed en een Engels-reeks, terwijl anderen met uitkiezen en terugtrekkingen komen - er zijn partijen over deze flat te bewonderen, die slechts een half uur te voet van de Stad van Vatikaan en vijftien minuten van metro Lepanto post is.
* Hoewel het gebouw een lift heeft, zijn er acht stappen die aan de voordeur hier leiden. Het zou niet de beste optie voor die met verminderde mobiliteit kunnen zijn.
* De tweede van dit huis en derde slaapkamers zijn kleiner dan de hoofdslaapkamer met kleinere bedden. Het derde ook heeft geen Engels-reeks. Wij zouden adviseren vooraf toewijzend ruimten.
* Hoewel er genoeg bedruimte hier voor zes mensen is, denken wij het zou kunnen voelen een weinig belemmerd. Wij zouden een maximumgasttelling van vier adviseren.
* Er is hier onbeperkt vrij op-straatparkeren.
Airconditioning
Balkon/Terras
Badkuip
De Zonneblinden van de elektriciteitspanne
Centrale verwarming
Schoonmakende Producten
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Drogend Rek
De Machine van de espresso
Vrij Parkeren op Straat
Diepvriezer
Koelkast
De Console van spelen
Droogkap
Hangers
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
De Toegang van de lift
Microgolf
Oven
Betaald Parkeren op Gebouw
Betaald Parkeren op Straat
Beschikbare parkeren
PS
Zelf - controle - in/Controle
Single-Level Huis
Fornuis
Toiletries
TV
Wasmachine
WiFi