1 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Amalfi, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Neergestreken boven de Amalfi Kust, adembenemende meningen van dit de historische huisaanbiedingen van d'Orso Capo aan de Golf van Salerno. Van gewelfde plafonds en antieke vloeren aan een pool die het overzees overzien, is het het perfecte mengsel van leeftijdlooze charme en modern comfort. Met het uitspreiden van terrassen, weelderige tuinen en overvloed van te verzamelen ruimte zich, is het ideaal voor onvergetelijke vieringen of langzame, zonovergoten vlucht. U bent enkel notulen van Amalfi, nog werelden weg in kalmte. Bij volledige inbezitneming, zullen sommige gasten op bankbedden slapen. De toegang impliceert het beklimmen van rond honderd stappen, zodat kunt u licht willen inpakken. Maar met onvergelijkelijke meningen als deze, is het meer dan de moeite waard.
* Er is hier geen lift en er zijn ongeveer 110 stappen die aan de voordeur leiden. Het zou niet de beste optie voor die met verminderde mobiliteit kunnen zijn.
* Terwijl niet alle badkamerss worden gefotografeerd, verwacht dat verenigbaar de stijl en de kwaliteit is met de rest van het huis.
* Er maken dagelijks hier, behalve de dag na controle schoon.
* Het traditionele decor zou hier niet aan de smaak van iedereen kunnen zijn. Het voelt een weinig gedateerd voor een deel.
* Het plafond op sommige gebieden is aan de lage kant. Het zou niet voor langere gasten kunnen geschikt zijn.
* Er is vrij parkeren hier voor maximaal drie auto's.
Airconditioning
Balkon
Barbecue
Badkuip
Koffiezetapparaat
Afwasmachine
Drogend Rek
De Machine van de espresso
Ventilator
Brandblusapparaat
De Uitrusting van de eerste hulp
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Droogkap
Ketel
Keukengerei
Microgolf
Openlucht Plaatsing
Oven
Terras/Terras
Privé Pool
Veilig
Satelliet/Kabeltelevisie
De Detector van de rook
Fornuis
Broodrooster
TV
Stofzuiger
Wasmachine
WiFi