3 Slaapkamers Appartement te huur Rome, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Wat het verbazen deze flat richt heeft in Rome. U zult enkel een korte wandeling van Ponte Sisto en Campo de Fiori zijn. De iconische oriëntatiepunten zoals het Pantheon en de Trevi Fontein zijn ook binnen het lopen afstand. U zult winkels, ook koffie, en restaurants op uw drempel hebben. Met de laatstgenoemde, die letterlijk is - er is een restaurantrecht onder dit huis, zodat kunt u wat straatlawaai hier horen. Binnen deze flat, zult u een goed-gerangschikte woonkamer, met een bankbed voor gasten vijf zes vinden. Twee van de slaapkamers hebben bureaus, ook, voor het geval dat u moet werken terwijl weg in de Eeuwige Stad.
* Bij volledige inbezitneming, zullen twee gasten op het bankbed in het het leven gebied slapen.
* U kunt wat straatlawaai, vooral van de belangrijkste slaapkamer horen, aangezien er een restaurant onder het gebouw is.
* Als u met kleine degenen reist, kan uw gastheer een wieg en een hoge stoel kostenloos verstrekken. U zult om hen moeten vooraf verzoeken.
* Uw gastheer biedt vrije bagageopslag aan.
Airconditioning
Badkuip
De Zonneblinden van de elektriciteitspanne
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Schoonmakende Producten
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Wieg/Voederbak
Bureau
Afwasmachine
Drogend Rek
Extra Hoofdkussens en Dekens
Brandblusapparaat
De Uitrusting van de eerste hulp
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hangers
Hoge Stoel
Ijzer
Ketel
Keuken
Keukengerei
Bibliotheek van Boeken
De Toegang van de lift
Microgolf
Klamboe
Oven
Betaald Parkeren
Beschikbare parkeren
Piano
De Machine van de Koffie van de peul
Zelf - controle - in/Controle
Single-Level Huis
De Detector van de rook
Correct Systeem
Fornuis
Broodrooster
Toiletries
TV
Wasmachine
WiFi