2 Slaapkamers Appartement te huur Venetië, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Enkel geniet de stappen van het Vierkant van het beroemde St Teken, deze modieuze ground-floor flat van meningen van het nabijgelegen kanaal van Rio DE San Zulian. U zult veel natuurlijk licht niet hier worden en de voordeur opent op een binnenplaats die door toeristen wordt gefrequenteerd, zodat is er het potentieel voor buitenlawaai. De kitchenette is goed uitgerust voor lichte maaltijden, en terwijl het decor eenvoudig is, denken wij de plaats het meer dan goedmaakt. U zult een horde fantastische de restaurants en de winkels enkel notulen van Venetië weg te voet vinden, en het Rialto einde van de watertaxi is gemakkelijk te krijgen als u deze iconische stad wilt verder onderzoeken.
* U kunt niet in Venetië drijven, maar dit huis is dicht aan de einden van de watertaxi voor rond het worden.
* De voordeur opent op een gedeelde binnenplaats en u zou de occasionele toerist kunnen vinden hier, zodat zou u wat buitenlawaai kunnen horen en de dingen kunnen niet volledig privé voelen.
* De kitchenette is goed uitgerust, maar wij denken het voor het voorbereiden van lichte beten eerder dan grote maaltijd best is.
* Terwijl wij van het algemene ontwerp van dit huis houden, ontbreekt het in natuurlijk licht.
* De opslag is hier strak, zodat adviseren wij inpakkend licht.
* Er is een communale wasserijruimte in het gebouw.
Airconditioning
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Afwasmachine
Droger
Diepvriezer
Koelkast
Ketel
Keuken
Keukengerei
Oven
TV
WiFi