2 Slaapkamers Appartement te huur Salcombe, England
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het plattelandshuisje van deze huisdier-vriendschappelijke Visser zit langs de zeedijk van de Kade van Victoria, die overweldigende meningen over het estuarium en de stranden van het Oosten Portlemouth aanbieden. Wij denken dit huis aan families en paren die een stil en comfortabel verblijf zoeken meest geschikt is. De stapelbedden zijn groot voor jonge geitjes (maar zijn stevig genoeg voor kleine volwassenen), en het belangrijkste bed kan als super koning worden gevormd of de tweeling kiest uit. U zult aan de hoofdstraat van Salcombe dicht zijn, hoewel u een auto voor dagtochten aan de meest dichtbijgelegen stranden zult willen.
* U zult een vleiende long-stay vergunning van het autoparkeren ontvangen.
* Uw gastheer kan een reiswieg en een hoge stoel kostenloos hier verstrekken. De stapelbedden zijn geschikt voor kinderen, tienerjaren of kleine volwassenen.
* De beneden badkamers wordt betreden via een communale gang bij de rug van het huis.
* De dag van de omschakeling is op Vrijdag voor de piekperiode, maar is flexibel in andere tijden.
* Het zuiden Devon is gekend voor fragmentarische telefoondekking, zodat zou u kunnen vinden dat het telefoonsignaal van tijd tot tijd verzwakt.
* Één handhanddoek en één badhanddoek worden verstrekt per persoon, zodat kunt u uw willen brengen voor langere verblijven.
* De tuin wordt overzien door andere huizen in het gebied. U zou een buur of twee door het venster kunnen zien, zodat voelt het niet volledig privé.
Barbecue
Wieg/Voederbak
Droger
Vrij Parkeren
Droogkap
Hoge Stoel
Ijzer
Strijkplank
Openlucht Plaatsing
Beschikbare parkeren
Terras/Terras
Toegestane huisdieren
De Machine van de Koffie van de peul
Privé Droger
Privé Wasmachine
Slimme TV
TV
Wasmachine
WiFi