2 Slaapkamers Appartement te huur Londen, England
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze heupflat met twee slaapkamers is ruim als geen andere, met dubbele deuren door dat vergroot nog verder de betekenis van ruimte. Hoewel de keuken niet zou kunnen zo gevoelvol zijn zoals sommige van onze huizen, wordt u gevestigd binnen een stil woonblok in welke locals de „Driehoek Shoreditch“ roep, notulen vanaf alle koffie, galerijen en bars die dit gebied in Londen trendiest maken. wegens zijn nabijheid aan de Stad, zal Calavera handelsreiziger aanpassen die ook kijken om de bar en het restaurant uit scène van Shoreditch voordeel te halen.
* Dit huis wordt gevestigd in een levendige buurt en hoewel u om het even welke drukte niet van het huis zult horen, zou u niet moeten worden verrast om vele „feestneuzen op het gebied tijdens het weekend te vinden
* De lift tot de flat werkt niet nu en dan
* De tweede slaapkamer heeft geen vensters aangezien het in de rug van de flat de plaats van heeft bepaald van - perfectioneer voor moeilijke dwarsbalken!
* De badkamers is volkomen schoon en praktisch maar het is een beetje meer vermoeid dan andere van onze huizen
Badkuip
De Zonneblinden van de elektriciteitspanne
Zoemer/Draadloze Intercom
Centrale verwarming
De Adapters van de elektriciteit
Ventilator
Ijzer
De Toegang van de lift
Veelvoudige Reeksen Sleutels
TV
Wasmachine
Wi-fi