2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Kefallonia, Griekenland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
U kunt het overzicht van het naburige eiland van Zakynthos van de rand van de oneindigheidspool van deze villa bevlekken. Hoog neergestreken boven de kustlijn van Kefalonia, is de mening van het terras praktisch een vogel-oog voordeel - ideal terwijl het gebruik maken van van de in de schaduw gestelde eettafel en van de openluchtkeuken bij lunchtijd. De schuifdeuren van het glas pronken met de mening van de open-planwoonkamer, en beide slaapkamers (één boven en één beneden) hebben reusachtige vensters die het overzees onder ogen zien. U bent enkel buiten het charmante dorp van Vlachata, waar de lokale bakkerijen ontbijtopties verstrekken en er een handvol rustieke tavernas is.
* Er is een reeks stappen van het parkeerterrein aan de ingang van het huis zodat kan deze plaats die met beperkte mobiliteit niet aanpassen.
* Uw gastheer kan een vleiende wieg en een hoge stoel verstrekken - dit moet op het tijdstip van het boeken worden gevraagd, en u zult uw eigen wieglinnen moeten brengen.
* Het zwembad is niet geschermd. Als u kleine degenen brengt, zullen zij moeten op elk moment worden gecontroleerd. wegens de oneindigheidsrand die terugloopt, inflatables niet worden toegelaten in de pool.
* De dichtste winkels zijn weg een korte aandrijving, zodat wordt het hebben van een auto geadviseerd. Er is privé parkeren beschikbaar bij deze villa.
* Als u door vliegtuig reist, is Kefalonia de meest dichtbijgelegen luchthaven - het is een 13km aandrijving van dit huis.
Airconditioning
Balkon
De Detector van de Koolmonoxide
Vriendschappelijk kind
Afwasmachine
Brandblusapparaat
Diepvriezer
Koelkast
Microgolf
Openlucht Plaatsing
Oven
Beschikbare parkeren
Slimme TV
De Detector van de rook
Fornuis
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
Zwembad
TV
Wasmachine
WiFi