5 Slaapkamers Appartement te huur Korfoe, Griekenland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze luxueuze villaaanbiedingen die panoramische uitzicht van het overzees en al manier overweldigen aan de Stad van Korfu. U ll vondst ? dit dromerige stootkussen in Kalami, dicht genoeg aan het dorp om het en ook binnen het lopen afstand van Strand te voet te bereiken Gialiskari. Het ? s ook dicht bij het beroemde Witte Huis, huis van Durrells in de jaren '30. Uitgespreid meer dan drie vloeren ? en met een handige lift ? heeft dit huis overvloed van ruimte voor een grote groep. De buitenruimte kenmerkt een verwarmde pool met watergeneeskundestralen en een poolpergola met een openluchtdouche. Twee gasten zullen op enige bankbedden op het zitkamergebied van slaapkamer vijf slapen, maar met meningen als deze, won u ? t hoe dan ook verspilt veel van uw tijd in bed.
* Bij volledige inbezitneming, zullen twee gasten op bankbedden in slaapkamer vijf slapen.
* Dit huis wordt uitgespreid meer dan drie vloeren maar heeft een glaslift aan elke vloer. Één van de slaapkamers is toegankelijke rolstoel.
* Daar ?s vrij parkeren hier.
* Uw gastheer heeft voor twee keer per week linnenveranderingen en huishouden zes dagen per week geschikt.
* Het boeken voor Juli en Augustus omvatten een privé chef-kok zes dagen per week.
* Terwijl niet elke badkamers is gefotografeerd, verwachten dat wij verenigbaar de stijl en de norm is met de rest van het huis.
Toegankelijk Parkeren
Airconditioning
Barbecue
Badkuip
Vriendschappelijk kind
Afwasmachine
Vrij Parkeren
Koelkast
Droogkap
Verwarmde Pool
Keuken
De Toegang van de lift
Openlucht Plaatsing
Openlucht Douche
Beschikbaar parkeren
Terras/Terras
Privé Pool
Brandkast
Zwembad
TV
Het welkom belemmert
De Toegang van de rolstoel