1 Slaapkamers Appartement te huur Milaan, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Genesteld in de modieuze Quadrilatero Della Moda buurt van Milaan ? s, is deze zitslaapkamer de perfecte basis voor een culturele of bedrijfsexcursie. De trillende energie van de stad wordt niet alleen hier weerspiegeld in het ontwerp, maar enkel buiten uw deur, hebt u ? ll gemakkelijke toegang tot de winkels van de stads? s koffie, de authentieke restaurants, en de kunstgaleries. Het Gio ponti-Geïnspireerde binnenland verstrekt een compacte maar comfortabele terugtocht na een dag van het onderzoeken. Daar ? s geen keuken ? enkel een minibar Smeg, ketel en machine Nespresso om uw wakeups ? te helpen wanneer u ? aangaande klaar voor een beet, de culinaire instellingen van Milaan ? s bij uw vingertoppen bent.
* Het parkeren in Milaan kan netelig zijn, zodat adviseren wij houdend aan openbaar vervoer waar mogelijk.
* Gezien de centrale vlek van het huis, denk om wat straatlawaai door uw verblijf te horen. De lichte dwarsbalken zouden oordopjes kunnen willen inpakken.
* Dit huis wordt gevestigd binnen een flatgebouw, met een gedeelde ingang. Denk om in andere gasten tijdens uw verblijf te stoten.
* Er is hier geen keuken, maar er zijn verscheidene restaurants en koffie binnen het lopen afstand.
* Dit huis is kort op garderoberuimte, zodat zouden wij adviseren inpakkend licht.
* Het linnen en de handdoeken van het bed worden verstrekt en om de drie nachten veranderd.
* U zou omhoog op hoofdzaak kunnen willen hier opslaan. Er is een supermarkt binnen het lopen afstand.
Airconditioning
Badkuip
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Extra Hoofdkussens en Dekens
Droogkap
Ketel
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
De Toegang van de lift
Mini Bar
De Machine van de Koffie van de peul
Satelliet/Kabeltelevisie
Single-Level Huis
Slimme TV
TV
WiFi