Netherlands language

Verander taal close


Holiday Apartment for rent in Madrid Spain EN locations vacances Madrid Madrid FR Alquiler vacacion Madrid Madrid ES Ferienhäuser Madrid Madrid DE Case vacanze Madrid Madrid IT Vakantiehuizen Madrid Madrid NL Alquiler Vacacion Madrid Madrid PT Аренда домов Madrid Madrid RU

3 Slaapkamers Appartement te huur Madrid, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 242 EUR | $ 284 USD

Huren min.: 1 nacht
Maximale bezetting: 6 Personen
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 1054 ft2
pool Zwembad
pets Huisdieren toegestaan
ac Airconditioning
wifi WiFi
Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(plumguide)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via plumguide.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar plumguide.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij plumguide.

3 Slaapkamers Appartement te huur Madrid, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Of u een basis om van huis of een op z'n gemak plaats nodig hebt te werken na sightseeing rond Madrid te ontspannen, heeft deze flat het allen. Gelijke modieus en praktische delen, is er een fatsoenlijke hoeveelheid hier ruimte voor een stootkussen in het stadscentrum ? met inbegrip van een bureau op het het leven gebied voor handelsreiziger. De afzonderlijke keuken betekent u niet uit voor elke maaltijd ? zult moeten dineren hoewel Salamanca overvloed van opties heeft als u in de stemming voor een nacht op de stad bent. Met het Park van Gr Retiro dichtbij, musea is een korte gang weg, en veel meer oriëntatiepunten gemakkelijk toegankelijk door openbaar vervoer, u in een eerste vlek voor te voet het onderzoeken.
* Gezien de centrale vlek van het huis, denk om wat straatlawaai door uw verblijf te horen. De lichte dwarsbalken zouden oordopjes kunnen willen inpakken.
* Dit huis wordt gevestigd binnen een flatgebouw, met een gedeelde ingang. Denk om in andere gasten tijdens uw verblijf te stoten.
* Het parkeren wordt niet verstrekt, maar u zult geen auto in Madrid nodig hebben. In plaats van het drijven, stellen wij onderzoekend de stad te voet voor of voordeel halend uit het openbaar vervoer van de stad. Daar ? s een metro post een korte gang weg.
Airconditioning
De Detector van de Koolmonoxide
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
De Uitrusting van de eerste hulp
Koelkast
Droogkap
Ijzer
Ketel
Keuken
De Toegang van de lift
Oven
Toegestane huisdieren
De Detector van de rook
Fornuis
Broodrooster
TV
Wasmachine
WiFi

close
Opmerkingen:
Vertaald:
de *While huisdieren zijn welkom om zich bij u tijdens uw verblijf aan te sluiten, zal een extra prijs van toepassing zijn - gelieve te onderzoeken met uw gastheer op het tijdstip van het boeken.
*Your de gastheer kan wekelijkse het schoonmaken, handdoek en linnenvervangingen, en bagageopslag voor een extra prijs schikken.

(Het Gematigde) Beleid van de annulering:
De gasten ontvangen een volledige terugbetaling van de totale het boeken waarde voor annuleringen die minstens 30 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
De gasten ontvangen een 50% terugbetaling van de totale het boeken waarde voor annuleringen die minstens 7 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
Geen terugbetaling voor annulering gevraagde binnen 7 dagen van lokale controledatum en tijd.
Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Madrid
Regio: Madrid
Provincie: Madrid en omgeving
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte: 1054 ft2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 6 Personen
Zwembad: check Zwembad
Animaux:check Huisdieren toegestaan
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Viewed
17