1 Slaapkamers Appartement te huur Malaga, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gevestigd in het historische centrum en enkel een paar straten van Museo Trambestuurders Thyssen, is deze eigentijdse flat de perfecte vlek voor een verblijf Málaga. Of u ? aangaande het plooien in een snel ontbijt, het raken op die laatste e-mail van de eettafel, of het delen van een glas sangria in het open-plan het leven gebied verzendt, is deze flat ontworpen om een betekenis van gemak aan uw stadsverblijf te brengen. Daar ?s ruimte voor vier hier, hoewel het levensonderhoud in mening twee op het bed van de woonkamerbank zal slapen. Buiten, u ll vondst ??? Calle Larios, het Museum van Picasso en de Kathedraal, terwijl Playa La Malagueta enkel weg een korte gang is.
* Deze gastheer keurt het boeken van gasten niet onder 21 goed.
* Gezien de centrale vlek van het huis, denk om wat straatlawaai door uw verblijf te horen. De lichte dwarsbalken zouden oordopjes kunnen willen inpakken.
* Dit huis wordt gevestigd binnen een flatgebouw, met een gedeelde ingang. Denk om in andere gasten tijdens uw verblijf te stoten.
* Bij volledige inbezitneming, zullen twee gasten op het bankbed in het het leven gebied slapen.
* Er is een wekelijkse handdoek en linnenverandering inbegrepen in uw verblijf.
* U zult hier geen oven ? vinden hoewel er een haardplaat is. Wij denken de keuken beter geschikt is voor het prepping van lichtere beten dan grote maaltijd. U zult niet vinden een onthaal of basishoofdzaak hier belemmert, zodat zouden wij inpakkend sommige beetjes en loodjes adviseren om u begonnen te krijgen.
Airconditioning
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
Droger
Diepvriezer
Koelkast
Ijzer
Juicer
Ketel
Keuken
Keukengerei
De Toegang van de lift
Microgolf
Toegestane huisdieren
Brandkast
Fornuis
Broodrooster
TV
Wasmachine
WiFi