Netherlands language

Verander taal close


Holiday Apartment for rent in Brindisi Italy EN locations vacances Brindisi Apulia FR Alquiler vacacion Brindisi Apulia ES Ferienhäuser Brindisi Apulia DE Case vacanze Brindisi Apulia IT Vakantiehuizen Brindisi Apulia NL Alquiler Vacacion Brindisi Apulia PT Аренда домов Brindisi Apulia RU


1 Slaapkamers Appartement te huur Brindisi, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 253 EUR | $ 291 USD

Huren min.: 1 nacht
Maximale bezetting: 3 Personen
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Appartement
ac Airconditioning
wifi WiFi
Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(plumguide)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via plumguide.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar plumguide.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij plumguide.

1 Slaapkamers Appartement te huur Brindisi, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een deel van een groot de 16de eeuwherenhuis dat ? s veel liefs hersteld in flats, dit huis een uitstekende basis in Ostuni voor een paar of een kleine familie is. Wij denken hoogstens twee volwassenen hier kunnen comfortabel blijven aangezien het ? s op kleinere zij ? bed absoluut beter geschikt is voor kinderen terugtrekt. Het niet massieve ? s maar het heeft hopen van charme, en het keukenvenster kijkt uit over de stads? s daken. U ? ll hebt ook toegang tot gedeelde faciliteiten met inbegrip van een ontspanningsgebied en een oude kapel.
* Bij volledige inbezitneming, zal één gast in enig terugtrekt bed in de slaapkamer slapen. Wij denken dit huis twee volwassenen en één kind bij het maximum kan comfortabel aanpassen.
* Dit huis is één van vijftien flats in een vernieuwd de 16de eeuwherenhuis. De flats delen gemeenschappelijke ruimten met inbegrip van een zitkamer, een oude kapel, een interne binnenplaats, en een ontspanningsgebied met een kuuroord.
Airconditioning
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Keuken
WiFi

close
Opmerkingen:
Vertaald:
*If u zult tussen 8pm en 10.30pm aankomen, zal u een recente aankomstprijs van €20 worden aangerekend, en de aankomst tussen 10.30pm en de middernacht zullen €50 moeten betalen.
*Your de gastheer kan een het linnenverandering van het midden van de weekbed voor een extra prijs verstrekken.

(Het Gematigde) Beleid van de annulering:
De gasten ontvangen een volledige terugbetaling van de totale het boeken waarde voor annuleringen die minstens 30 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
De gasten ontvangen een 50% terugbetaling van de totale het boeken waarde voor annuleringen die minstens 7 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
Geen terugbetaling voor annulering gevraagde binnen 7 dagen van lokale controledatum en tijd.
Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Ostuni
Postcode:
Plaats: Brindisi
Regio: Apulië
Provincie: Brindisi
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 3 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare