Netherlands language

Verander taal close


Holiday Villa-House for rent in Lecce Italy EN locations vacances Lecce Apulia FR Alquiler vacacion Lecce Apulia ES Ferienhäuser Lecce Apulia DE Case vacanze Lecce Apulia IT Vakantiehuizen Lecce Apulia NL Alquiler Vacacion Lecce Apulia PT Аренда домов Lecce Apulia RU


6 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Lecce, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
£ 598 GBP | $ 805 USD

Huren min.: 1 nacht
Maximale bezetting: 12 Personen
Slaapkamers: 6
Badkamers: 3
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 5381 ft2
pool Zwembad
ac Airconditioning
wifi WiFi
Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(plumguide)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via plumguide.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar plumguide.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij plumguide.

6 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Lecce, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Trek ?t zorg over aan klikken van gelukkige kinderen of recent-nachtgelach die iedereen storen bij deze afgezonderde villa in het platteland Puglian. Voor die die jonge geitjes brengen, zijn de acres en de acres van tuin een natuurlijke speelplaats met een hulp-zelf veg flard en granaatappelbomen. Talrijke openluchtzitkamers, het dineren de gebieden door de olijvenbosjes en de hangmatten die omhoog tussen bomen worden vastgebonden verstrekken schaduwrijke daar ? s een uitnodigende privé pool vlekken te ontspannen en af te koelen. De slaapkamers zijn traditioneel in stijl, is de keuken rustiek en de belangrijkste woonkamer is die rond een werkende haard ? het decor gewonnen ?t kostuum wordt gecentreerd die die ultra-modern belevingswaarde zoeken. Plaats-wijs, weg overziet u ? aangaande een tien-notulen aandrijving van de kust en de gronden Specchia stad, een korte aandrijving.
* De zesde slaapkamer is een met alle accomodatie studio met een bankbed die twee slapen bij capaciteit.
* Het zwembad is slechts beschikbaar voor gebruik tussen Mei en September.
* Het zwembad is niet geschermd. Als u kleine degenen brengt, zullen zij moeten op elk moment worden gecontroleerd.
* Uw gastheer kan een wieg en een hoge stoel voor kleine degenen verstrekken. Verzoek vooraf om hen enkel.
* De bushaltes op de school van de kaart slechts dienst vervoert per bus, zodat is hebben van een auto essentieel. Er is overvloed van privé parkeren bij dit huis.
* Te merken gelieve op dat het leidingwater niet hier drinkbaar is, zodat zult u omhoog op gebotteld water moeten opslaan.
* Het roken wordt slechts in openlucht toegelaten, niet in de villa.
Airconditioning
Het Systeem van het alarm
Balkon
Barbecue
Badjassen
Badkuip
De Handdoeken van het strand/van de Pool
De Zonneblinden van de elektriciteitspanne
Centrale verwarming
Schoonmakende Producten
Het koken Hoofdzaak
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Drogend Rek
De Machine van de espresso
Extra Hoofdkussens en Dekens
Geschermd Bezit
Brandblusapparaat
Open haard
De Uitrusting van de eerste hulp
Vrij Parkeren
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Droogkap
Hangmat
Hangers
Hoge Stoel
Ijzer
Strijkplank
Juicer
Ketel
Keuken
Keukengerei
Microgolf
Openlucht Open haard/Firepit
Openlucht Pool
Openlucht Plaatsing
Openlucht Douche
Oven
Beschikbare parkeren
Terras/Terras
Privé Ingang
Privé Parkeren
Privé Pool
Privé Wasmachine
De Douche van de regen
Het Terras van het dak
Satelliet/Kabeltelevisie
De Camera's van de veiligheid
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
De Paraplu's van de zon
Zwembad
Broodrooster
Toiletries
TV
Stofzuiger
Wasmachine
WiFi

close
Opmerkingen:
Vertaald:
*Changeover is de dag Zaterdag en als u tussen 8pm en 10pm zult aankomen, zal u een recente aankomstprijs van €50 worden aangerekend - de aankomst tussen 10pm en de middernacht zullen aan een recente aankomstprijs van €100 onderworpen zijn, en de aankomst na middernacht zal €200 moeten betalen.
*Stays hier worden berekend in weken, en om het even welke dagen zal een minder dan week aan de wekelijkse prijs worden berekend.
*Electricity is inbegrepen tot €100 per verblijf. De extra consumptie zal door de meterlezing worden berekend. Tijdens de winter het verwarmen is de prijs extra en laadt die aan de prijs van de kosten van de lichte stookolie.

Het Beleid van de annulering (Super Vaste dag 30):
De gasten ontvangen een 50% terugbetaling van de totale het boeken waarde voor annuleringen die minstens 30 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
Geen terugbetaling voor annulering gevraagde binnen 30 dagen van lokale controledatum en tijd.
Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Tricase
Postcode:
Plaats: Lecce
Regio: Apulië
Provincie: Lecce
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte: 5381 ft2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 12 Personen
Zwembad: check Zwembad
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Exterior:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid: check
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare