5 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Dubai, Arabische Emiraten
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gevestigd op de prestigieuze Palm Jumeirah, is deze luxueuze villa juist door het water en heeft zijn eigen privé pool. Er is overvloed van ruimte voor iedereen om hun benen zowel met een poollijst binnen en een terras en een plaatsing binnen als uit uit te rekken in openlucht. De naburige gebouwen zijn vrij tight-knit zodat is er een kans u wat lawaai van buren kunt horen, maar de meningen over het water zijn mooi. Er zijn ruimte om te parkeren, maar u zult gemakkelijke toegang tot openbaar vervoer hebben, of u Palm Jumeirah of rubriek aan vasteland Doubai onderzoekt.
* Niet worden alle badkamerss hier gefotografeerd, maar wij verwachten consistentie in stijl en kwaliteit door dit huis.
* Er zijn ruimte om kostenloos buiten dit huis te parkeren.
* De gebouwen op dit gebied zijn samen dicht, zodat is er een kans u wat lawaai van buren tijdens uw verblijf kunt horen.
* De pool en de achtertuin kunnen lichtjes door naburige gebouwen worden overzien, zodat zouden niet kunnen volledig privé voelen.
* U zult kunnen hier controleren in.
* Er zijn uit treden binnen en, zodat zal het beklimmen van treden worden vereist.
* U kunt uw eigen toiletries moeten brengen om tijdens uw verblijf te gebruiken.
* De pool is unfenced, zodat zouden de kinderen altijd moeten worden gecontroleerd wanneer buiten het spelen.
Toegang tot Strand
Airconditioning
Balkon
De Detector van de Koolmonoxide
Brandblusapparaat
De Uitrusting van de eerste hulp
Vrij Parkeren op Gebouw
Keuken
Openlucht Pool
Beschikbare parkeren
De Lijst van de pool/van de Snooker
Privé Pool
Zelf - controle - in/Controle
De Detector van de rook
Zwembad
TV
Wasmachine
WiFi