2 Slaapkamers Appartement te huur Plymouth, England
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit verrukkelijke huis overziet het Geluid van Plymouth en schept één van de beste plaatsen in de stad op. Met slechts het Park van de Schoffel tussen u en het overzees, besteed uw verblijf die langs de waterkant wandelen en de restaurants van het gebieds? s mooie harbourside van de Barbacane bezoeken, minder dan een tien-notulen gang van uw drempel.
De flat zelf heeft mooie sjerpvensters, die de ruimten met licht overstromen. De houten vloeren, de stoffering van het mosterdfluweel en een moderne keuken maken tot de open-plan leefruimte een comfortabele en modieuze plaats na een dag te ontspannen van het onderzoeken. Maar het hoogtepunt van dit huis moet zijn meningen zijn, dievan u van het balkon kunt genieten. Wij denken het ? s een ervaring het best van met een plaatselijk gedistilleerde jenever in hand als zon wordt genoten in het water dat plaatst.
* Er zijn enkelen opvoert aan de belangrijkste ingang van dit huis, zodat kan het niet voor die met beperkte mobiliteit geschikt zijn
* Uw gastheer kan een wieg en een hoge stoel kostenloos op verzoek verstrekken
* Bij volledige capaciteit, zullen twee gasten op het bankbed in de leefruimte slapen
* U ll controle ? binnen met een toetsenbord
Balkon
Badkuip
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Droger
De Machine van de espresso
Extra Hoofdkussens en Dekens
Brandblusapparaat
Vrij Parkeren op Gebouw
Koelkast
Tuin
Droogkap
Hangers
Hoge Stoel
Ijzer
Strijkplank
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Microgolf
Oven
Betaald Parkeren op Gebouw
Beschikbare parkeren
Privé Ingang
Zelf - controle - in/Controle
De Detector van de rook
Fornuis
Toiletries
TV
Wasmachine
Wi-fi