Netherlands language

Verander taal close


Holiday Villa-House for rent in Ventura-County USA EN locations vacances Ventura-County California FR Alquiler vacacion Ventura-County California ES Ferienhäuser Ventura-County California DE Case vacanze Ventura-County California IT Vakantiehuizen Ventura-County California NL Alquiler Vacacion Ventura-County California PT Аренда домов Ventura-County California RU

5 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Ventura-County, USA

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 1.868 EUR | $ 2.181 USD

Huren min.: 1 nacht
Maximale bezetting: 10 Personen
Slaapkamers: 5
Badkamers: 4
Type eigendom: Huizen-Villa
pool Zwembad
pets Huisdieren toegestaan
ac Airconditioning
wifi WiFi
Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(plumguide)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via plumguide.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar plumguide.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij plumguide.

5 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Ventura-County, USA

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het recht op de rand van het Los Nationale Bos van Aalmoezenieren (en met al grote wandeling die met het) komt, dit huis heeft alles u kon vragen om. Sunsets en sunrises is voorspelbaar spectaculair, maar de mening van het nationale bos is schitterend op elk ogenblik van dag. Dan, aangezien de nacht binnen komt, de hemellichten omhoog. Voor een duidelijke nacht, kunt u de Melkweg aan de luxe van de hete ton merken. Het centrum van Ojai is slechts weg een vijf-minieme aandrijving, maar met de betekenis van afzondering, zou het eveneens uren kunnen zijn. En als u uw koolstofvoetafdruk wilt verminderen, heeft het grote eco-geloofsbrieven ook, van zonnemachts goed-getrokken water.
* De pool kan worden verwarmd want een extra $150 per dag ? uw gastheer laten weten of u ? D als dat
* De garage kan ook als het werkruimte voor $400/day worden gehuurd. Het kan tot 12 mensen passen en heeft whiteboards, een grote vergaderingslijst, een bevindende bureauruimte en een laaggebied met TV die aan een AppleTV en een DirecTV wordt aangesloten
* Terwijl er voor elf gasten technisch ruimte zijn, is de maximuminbezitneming tien
Airconditioning
Balkon
Barbecue
Badkuip
Inbegrepen ontbijt
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Afwasmachine
Droger
Brandblusapparaat
Open haard
De Uitrusting van de eerste hulp
Vrij Parkeren op Gebouw
Droogkap
Hangers
Hete Ton
Ijzer
Strijkplank
Keuken
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Microgolf
Beschikbare parkeren
Toegestane huisdieren
De Machine van de Koffie van de peul
Privé Ingang
De Detector van de rook
Zwembad
Toiletries
TV
Wasmachine
Wi-fi

close
Opmerkingen:
Vertaald:
(Het Gematigde) Beleid van de annulering:
De gasten ontvangen een volledige terugbetaling van de totale het boeken waarde voor annuleringen die minstens 30 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
De gasten ontvangen een 50% terugbetaling van de totale het boeken waarde voor annuleringen die minstens 7 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
Geen terugbetaling voor annulering gevraagde binnen 7 dagen van lokale controledatum en tijd.
Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Ventura-County
Regio: Californië
Provincie: Ventura County
Land: USA
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 10 Personen
Zwembad: check Zwembad
Animaux:check Huisdieren toegestaan
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Exterior:
Garage: check
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid: check
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Viewed
20