3 Slaapkamers Appartement te huur Athene, Griekenland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Nu doet u zo een verblijf in Athene. Van bevrijde panoramas van de oude Akropolis aan de hete ton op het privé terras, kunt u de onvergelijkelijke schoonheid van deze historische stad van het comfort van uw homestay absorberen.
De hoes vensters houden Parthenon in mening ? houden stevig één oog op de verleidelijke tempel aangezien u omhoog Griekse yoghurt met dollops van honing bij de ontbijtlijst omwikkelt of terwijl u ? aangaande ter beschikking het doen leunen op de bank in de avond, een glas wijn.
Wanneer het ?s tijd om in een sightseeingsavontuur, stap uit in de heady straten terecht te komen en met een wandeling tot de bovenkant van Filopappou Heuvel, enkel vijf minuten van uw drempel te beginnen. Bezoek de Gevangenis van Socrates, Oude Deme van Koile en het Dove Hol van de Mens ? s. Heb lunch onder de oranje bomen bij ijlenen-over zeevruchtenvlekken, alvorens de zonneschijn in de rustige Nationale Tuin omhoog te doorweken.
* Deze flat wordt betreden door slechts treden
* Bij volledige capaciteit, zullen twee gasten op het bankbed in de derde slaapkamer slapen
* Gelieve van nota te nemen, is de derde slaapkamer beduidend kleiner dan de andere twee slaapkamers
* De stille uren zijn van 10pm tot 8am
* Is de Internationale Luchthaven van Athene een veertig-minieme aandrijving van de flat
Airconditioning
Centrale verwarming
Afwasmachine
Speler DVD
Open haard
Hete Ton
Ijzer
Strijkplank
Microgolf
Beschikbare parkeren
De Machine van de Koffie van de peul
TV
Wasmachine
Wi-fi