5 Slaapkamers Appartement te huur Rhodos, Griekenland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Terwijl sommige architecten over de bouw van huizen spreken die in het omringende landschap mengen, is deze buitengewone villa ontworpen met volledig tegenover bedoeling in mening. De heldere witte, hoekige buitenkant is als een opvallend stuk van modern kunstwerk tegen de Mediterrane hemel.
Het is niet allen voor toont, niettemin. Het hoofd zal binnen en u zien dat enkele vreemd genoeg gevormde vensters en het uitsteken van terrassen eigenlijk voor unieke vlekken maken om goed voorbeeld ?, de cirkelcabine met uitstekende meningen van de Stad van Rhodos of de patrijspoort in de slaapkamer te zitten en te ontspannen. Elders, is er overvloed van andere luxueuze aanrakingen, zoals de wenteltrap, gladde witte keuken en kuuroord-standaardbadkamerss.
En die dat is zelfs alvorens wij aan het huis buiten ruimte krijgen, die door een zwembad door lanterfanters wordt omringd wordt overheerst. Als u wat schaduw nodig hebt, is er een behandeld terras, dat naar huis aan een barbecue is voor wanneer u zich voorstelt kokend diner op de grill. Waar u zich bevond, echter, bent u zeker in het mooie uitzicht van het fonkelende Egeïsche Overzees kunnen nemen.
Als dit panorama ook het verleiden bewijst, hoofd neer aan de kust in Paralia Ixia, de aandrijving van minder dan vijf minuten weg. De beroemde middeleeuwse stad van Rhodos, een Plaats van de Erfenis van de Wereld van Unesco, vergt slechts een kwartier in de auto te bereiken, eveneens.
* Er is privé parkeren beschikbaar bij de villa
* Een babywieg kan indien nodig worden verstrekt
* Een het welkome mand, schoonmaken en de portierdienst zijn inbegrepen allen in de prijs
* Er zijn slaapkamers en badkamerss op de benedenverdieping
Airconditioning
Balkon
Barbecue
Badkuip
Bureau/Werkplaats
Afwasmachine
Speler DVD
Open haard
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Droogkap
Ijzer
Strijkplank
Microgolf
Beschikbaar parkeren
De Machine van de Koffie van de peul
Zwembad
TV
Wasmachine
WiFi