4 Slaapkamers Appartement te huur Crete, Griekenland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De zon, het overzees en een serie van huisluxe staan deze schitterende villa in het dorp van Gratalas aan tribune sterk als dromerige Kretenzische verrukking toe. Met adembenemende uitzicht over het overzees en de omringende bergen, zult u een overvloed van natuurlijke schoonheid bij uw vingertoppen hebben, allen terwijl het krijgen om het grootste deel van een massa moderne huisluxe bij de villa ter beschikking te stellen.
Het is niet elke dag u een PlayStation 4 (met twee controlemechanismen), een gymnastiek en spelenruimte en het minicomputerscherm (voor het verre werken) vindt die inbegrepen met een huurhuis komt. De gasten zullen ook vrije toegang tot de rekening van Spotify van de gastheer hebben, die u door de sprekers van Bluetooth van het huis kunt beeindigen.
Voorbij de eigentijdse technologie, zult u gladde ontwerpen vinden die tot een comfortabele ruimte helemaal leiden. Nochtans, zult u het waarschijnlijkst het grootste deel van uw tijd willen doorbrengen buiten omhoog het doorweken van de zon.
De zitkamer door het zwembad met een verfrissende drank ter beschikking op dagen wanneer u niet als het krijgen van zand voelt plakte tussen uw tenen op het strand. Kom avondtijd, is er geen betere vlek in het huis dan op de balkonterrassen, overziend aan het fonkelen zeegezicht over de horizon. Wij adviseren opstaand vroeg om in de zonsopgang van te nemen hier ook.
Gebouwd in 961 A.D, is Gralatas het oudste dorp in elk van Griekenland, zodat ondanks de moderne eigenschappen van het huis, zult u overvloed van Kretenzische geschiedenis en cultuur vinden om binnen onder te dompelen wanneer hier het blijven. Het strand van Kalamaki is ook binnen het lopen weg gevestigde afstand, enkel 1 km en de lokale winkels, de supermarkten en tavernas zijn bereikbaar binnen een vijf-minieme gang.
* De tweelingruimten kunnen in dubbelen op verzoek worden omgezet
* Er is binnenparkeren voor twee auto's
* De schoonmakende dienst vindt één keer in de week plaats
* Is de Internationale Luchthaven Chania 20.5 kilometers
Airconditioning
Barbecue
Badkuip
Centrale verwarming
Bureau/Werkplaats
Afwasmachine
Droger
Ventilator
Open haard
Diepvriezer
Koelkast
De Zaal van spelen
Tuin
Gymnastiek
Droogkap
De Opstelling van de Bioskoop van het huis
Hete Ton
Ijzer
Strijkplank
Bibliotheek van Boeken
Microgolf
Mini Bar
Netflix
Beschikbare parkeren
De Machine van de Koffie van de peul
PS
De Douche van de regen
Sonos
Zwembad
TV
Wasmachine
Wi-fi