6 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Menorca, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Mooi dit, is 250 éénjarigenboerderij veel liefs hersteld om tot het charmeren, vreedzame terugtocht enkel buiten de historische stad van Alaior te leiden. Ruim en tastefully gestileerd, is het werkelijk hierboven een besnoeiing, vooral in termen van zijn het landelijke plaatsen. Het landgoed van het 160 acrelandbouwbedrijf het zit op is zorgvuldig rewilded geweest om een huis voor inheemse flora en fauna ? met inbegrip van de lokale rode vliegers en de wilde schildpadden tot stand te brengen.
Wanneer u niet de gronden onderzoekt, zijn er een overweldigende zoutwaterpool en een behandeld terras waar u kunt in openlucht eten, nemend in meningen over de weelderige tuinen. Het koken kan, in de slimme landkeuken, of buitenkant op de barbecue ? comfortabel binnen worden gedaan zowel de rustieke eettafel als openluchtlijstzetel twaalf. Elders, worden de slaapkamers en de badkamerss uitgespreid over twee vloeren en een kleine bijlage, met overvloed van flexibiliteit als er twee of meer families het delen zijn.
Onlangs hebben bereiktd een agrotourism vergunning van de lokale regering, heeft het ook uitstekende ecogeloofsbrieven ? het bronwater wordt gezuiverd om het veilig te maken voor het drinken en het hete water van het huis wordt verwarmd door zonnepanelen, terwijl om het even welk water dat in gootstenen en douches wordt gebruikt in een systeem de gazons en de tuinen gaat irrigeren.
Tegen dag kunt u in de pool zwemmen of op de privé tennisbaan spelen, het land of het hoofd aan de nabijgelegen stad ? enkel zeven minuten weg door auto ? voor lunch onderzoeken. Enkel zal een aandrijving van een kwartier van de luchthaven, u in het hart van landelijke Menorca hier zijn. Mahon is weg rond twintig minuten en de kust is nog dichtere ? wij het dromerige, wit-zandstrand bij Zoon Bou adviseren.
* U zult een auto hier ? daar bent overvloed van privé parkeren nodig hebben
* Er is laptop-vriendschappelijke werkruimte
* Een wieg en een hoge stoel zijn beschikbaar voor kleine degenen
* Het systeem Sonos neemt het huis en de buitenkant door aan het terras
* Niet hebben alle ruimten airconditioning ? wat een ventilator hebben
* De zoutwaterpool is vriendelijker te villen maar het is onverwarmd
* Één parterreslaapkamer heeft een terras met een lage muur ? het niet voor kinderen als veilig wordt beschouwd
* De bijlagereeks heeft zijn eigen perfecte ingang ? als sommige van uw groep een weinig meer onafhankelijkheid verkiezen
* Twee van de tweelingslaapkamers verbinden en delen een badkamers ? perfect voor jonge geitjes onderling
* De koffiemachine is Nespresso
Airconditioning
Het Terras van het balkon/van het Dak
Barbecue
Badkuip
Centrale verwarming
Bureau/Werkplaats
Afwasmachine
Droger
Ventilator
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Droogkap
Ijzer
Strijkplank
Bibliotheek van Boeken
Microgolf
Openlucht Audio
Beschikbaar parkeren
De Machine van de Koffie van de peul
De Douche van de regen
Sonos
Zwembad
Tennisbaan
TV
Wasmachine
Het welkom belemmert
Wi-fi