2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Stratford-Upon-Avon, England
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Terwijl deze bouw was zodra een schuur, het sindsdien in een grondig modern huis met een lange lijst van luxueuze toevoegingen is omgezet om uw verblijf echt onvergetelijk te maken.
Ongeacht de houten plafondstralen, zou u nauwelijks het vroegere leven van dit huis kunnen uitwerken als u niet reeds het wist. Het kleurenpalet leunt zwaar op gedempt glad greys, allen verlicht door subtiele onder de aandacht te brengen, terwijl de keuken rijkelijke hoeveelheden oppervlakteruimte voor omhoog het ranselen van landfeesten heeft.
Uit door de achterdeur, is er een privé tuin met het zetten zodat kunt u van uitbarstingen van zonneschijn, evenals een hete ton genieten die ideaal is wat ook het weer is. Aan het eind van dit is ruimte een garage die ook is omgezet en hoogtepunt van gymnastiekmateriaal ingepakt.
Het huis zit op de Fosse Manier ? een 230 mijl Roman Weg ? en er is overvloed van het lopen van routes die door het Warwickshire platteland gaan wat dichtbij beginnen. De architectuur van het Regentaat van Royal Leamington Spa vergt net iets meer dan vijf minuten in de auto te bereiken, terwijl de Bard geboorteplaats, stratford-op-Avon, een twintig-vijf-minieme aandrijving is.
* Het huis zit op een hoofdweg en hoewel er het correcte inschepen en secundaire verglazing zijn, is het mogelijk om auto's te horen
* Er is vrij parkeren beschikbaar op het gebouw
* Een reiswieg kan indien nodig worden verstrekt
* De gasten kunnen niet de hete ton na 9pm gebruiken
Airconditioning
Balkon/Terras
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Bureau/Werkplaats
Afwasmachine
Droger
Open haard
Vrij Parkeren op Gebouw
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Gymnastiek
Droogkap
Hangers
Hete Ton
Ijzer
Strijkplank
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Openlucht Plaatsing
Oven
Beschikbare parkeren
Toegestane huisdieren
De Machine van de Koffie van de peul
Privé Ingang
De Douche van de regen
Veilig
Zelf - controle - in/Controle
De Detector van de rook
Correct Systeem
Fornuis
Toiletries
TV
Wasmachine
Het welkom belemmert
Wi-fi