1 Slaapkamers Appartement te huur Edinburgh, Schotland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Direct over van het Nationale Museum van Schotland, zet deze slis weinig flat u die in Edinburgh ? s Oude Stad bedriegen. Zodra u ? ve de inzamelingen van het museum op uw drempel, hoofd aan de Koninklijke Mijl onderzocht die een vijf-minieme gang weg is en het Kasteel van Edinburgh aan Paleis Holyrood verbindt. Er zijn ladingen van restaurants, bars en wiskybars op het te onderzoeken gebied.
Deze juweelflat is een kalmerende hutspot van scandi-Elegant binnenland en oude sjerpvensters. De moderne kunstwerken knallen tegen duif-grijze muren en de keuken heeft alles u een snelle maaltijd moet omhoog kloppen. De grote vensters pronken met de vorstelijke buitenkant van het museum over de weg en laten overvloed binnen van natuurlijke lichte stroom.
* Deze flat is op het parterre zodat zult u een reeks treden moeten beklimmen om tot het toegang te hebben
* Er is dichtbij een bar zodat zijn er potentieel voor lawaai (bijzonder in het weekend) ? uw gastheer oogmaskers en oorstoppen kan verstrekken
* Er zijn geen toegewezen parkeren bij deze flat maar daar parkeren van de ?s op-straat en nabijgelegen parkeerterreinen met meerdere verdiepingen dicht langs
* U kunt wat jubelen van de bar onderaan de straat soms horen
* De gasten moet minstens 21 jaar oud zijn om deze flat te boeken
* Er is geen parkeren met dit huis maar u bent in het centrum van Edinburgh waar lopen gemakkelijker is dan drijvend
Eerste Amazonië
Centrale verwarming
Afwasmachine
Diepvriezer
Droogkap
Ijzer
Microgolf
Netflix
De Machine van de Koffie van de peul
TV
Wi-fi