1 Slaapkamers Appartement te huur Porto Oporto, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Met mooie meningen van Praça DA República, in het hart van Porto ? daar ? s zodat veel op deze huis? s drempel te doen. Het ? s enkel over een vijf-notulen gang aan Praça Carlos Alberto, terwijl modieuze Rua DE Santa Catarina, met zijn elegante boutiques, rond tien-notulen is kuiert. Hier vindt u ? ll ook overweldigende Capela das Almas, bekleed in blauwe en witte azulejotegels afschilderend scènes van het leven van diverse heiligen. Andere aantrekkelijkheden omvatten te voet Porto Kathedraal, dichtbij een wandeling van twintig minuten, en Mercado do Bolhão, een markt in een neoklassiek gebouw, twaalf minuten.
Neem wat lokale opbrengst terug naar uw flat en kook één of andere bacalhau à Gomes DE Sá (kabeljauwbraadpan) in de moderne keuken voor diner, als u ? t het buitensporige uit eten aantrekt (uw gastheer kan ontbijt ook verstrekken). Of zit eenvoudig met een glas van Haven en let op de wereld gaan door rond het vierkant. Deze flat is ideaal voor beroeps op zaken of die die een goed-gelegen Porto boutgat zoeken.
* Dit huis heeft een gedeelde ingang en een lift
* Gast drie zou op een bankbed in de woonkamer ? als u een huis met bewegingsruimte voor het socialiseren zoekt zijn, zouden wij dit huis voor twee slechts gasten adviseren
* Als u het gemaakte bankbed nodig hebt, te verzoeken gelieve om het vóór uw controle
* De kind-vriendschappelijke belevingswaarde zoals een wieg, een reiswieg en een hoge stoel is op verzoek beschikbaar
* De gasten worden vriendelijk gevraagd om de stille uren te eerbiedigen hier, die tussen 10pm en 10am zijn
* Als u uw bagage (van 12pm verder) moet opslaan, te laten gelieve uw gastheer vooraf het weten
* Porto de Luchthaven is weg net iets meer dan vijftien minuten
Airconditioning
De Detector van de Koolmonoxide
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Bureau/Werkplaats
Afwasmachine
Brandblusapparaat
De Uitrusting van de eerste hulp
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ijzer
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
De Toegang van de lift
Microgolf
Oven
Betaald Parkeren op Straat
Beschikbare parkeren
De Machine van de Koffie van de peul
De Douche van de regen
De Detector van de rook
Fornuis
Werpt
Toiletries
TV
Wasmachine
Wi-fi