5 Slaapkamers Appartement te huur New Orleans LA, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze eigentijdse penthouse niet alleen kijkt verbazend, maar het is ook in een prachtige plaats. Een modern monochromatisch ontwerp begroet u binnen, samen met grote communale ruimteideal voor het socialiseren met vrienden en familie. Wegens de beschikbare hoeveelheid ruimte, geloven wij dit bezit voor een familievakantie of een reis met vrienden perfect is. Voor het balkon, gaan de slokjecocktails terwijl het letten van op de wereld hieronder, met een mooie mening van Eerste Emanuel Church voorbij.
Uw kinderen zullen waarderen de voetbalstoel in slaapkamer onderaan de zaal sport-themed. Het de keuken, het dineren gebied, en de woonkamer zijn een alle-in-één communale ruimte. Dit betekent u en uw gehouden van degenen kunnen een gulle gift van tijd besteden samen, of u kookt of enkel op TV let.
St Charles Streetcar wordt gevestigd dichtbij de penthouse. Dit zal u aan het wereldberoemde Franse Kwart nemen, waar u kunt dineren en legendarische jazzclubs bezoeken. Een korte wandeling van de penthouse zal u tot sommige fantastische restaurants, zoals Herberg Balise leiden.
* Dit huis wordt gevestigd op de derde verdieping zonder lift
* Het verzamelen zich van meer dan 10 mensen, met inbegrip van bezoekers en gasten, worden niet toegestaan
* De partijen van de kip en van het mannetje worden niet toegestaan bij dit huis
* De huisdieren worden niet toegestaan
* Het parkeren van de straat is beschikbaar op eerste-komen-eerste-dient basis
Airconditioning
Balkon
Badkuip
Centrale verwarming
Afwasmachine
Droger
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Ijzer
Strijkplank
Microgolf
Beschikbaar parkeren
De Machine van de Koffie van de peul
TV
Wasmachine
Wi-fi