4 Slaapkamers Appartement te huur Dubrovnik, Kroatië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Er zijn zodat veel over dit vers vernieuwde historische huis te houden van, dat het moeilijk is vrij het weten waar te te beginnen. Maar aangezien het waarschijnlijk de belangrijke troep van redenbezoekers tot deze hoek van de Dalmatische kust is, zullen wij met de mening beginnen. De reeks hoog boven de Oude Stad, in het meest gezochte deel van Dubrovnik, het kijkt uit over dat prentbriefkaar-perfecte uitzicht ? enkel aangezien het eeuwenlang heeft. Als zijn oude steenmuren konden spreken, kon het ons verhalen van deze dramatische stad vertellen, die terug naar de Renaissance bereiken.
Vandaag, is het binnenland eerbiedig gebracht tot de verwachtingen van de 21ste Eeuw, met slim, neutraal decor en een mengeling van eigentijds en klassiek meubilair die het een modieuze, verfijnde blik geven. Het helder en comfortabel, de zijn leven en het dineren ruimte een gezellige ruimte met ongelooflijke meningen. Er is een volledig uitgeruste keuken als u thuis en een wijnkelder in de kelderverdieping kookt, of u kunt in de traditionele de zomermethode ? buiten op de barbecue koken.
En terwijl de binnenplaatstuin en uw privé pool geen twijfel de sterren hier van de show zijn, vonden wij ons dalend in liefde met het kleine balkon die tot de hoofdslaapkamer op de hoogste vloer behoren. Wij durven u om een betere mening van deze stad van Unesco overal te vinden. Enkel zijn een korte gang aan het meest dichtbijgelegen kiezelsteenstrand en een korte aandrijving in het stadscentrum, het een sensationeel huis in een benijdenswaardige plaats.
* Uitgespreid meer dan vier vloeren, is er overvloed hier van treden
* Er is privé parkeren
* Een wieg is op verzoek beschikbaar
* U zult laptop-vriendschappelijke werkruimte hebben
* Een verandering van linnen is inbegrepen om de zeven dagen
* Het onderhoud van de pool en van de tuin is inbegrepen
Airconditioning
Balkon
Barbecue
Badkuip
Koffiezetapparaat
Bureau/Werkplaats
Afwasmachine
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Ijzer
Strijkplank
Keuken
Keukengerei
Microgolf
Oven
Beschikbaar parkeren
Toegestane huisdieren
De Machine van de Koffie van de peul
Privé Pool
De Douche van de regen
Zwembad
Broodrooster
TV
Wasmachine
Wi-fi
De Koeler van de wijn