1 Slaapkamers Appartement te huur Barcelona, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De vroegere slaapkwarten van Marquesa DE Gironella, scheidt deze characterful flat ouderwetse charme af. Wij kunnen niet genoeg van de exorbitante gerichte plafonds of de reusachtige vensters ? krijgen zij echt aangezien zij ? kijken noch kunnen wij onze ogen uit die meningen verwijderen zo indrukwekkend zijn. De stap uit op de balkons (er zijn drie van hen) en bewondert de rollende vallei en de verdant tuin van het landgoed. Één balkon heeft quaint zelfs een bistro-stijl lijst ? of u van een kop van koffie in de ochtendwind geniet of de regionale begaafde wijn door uw mooie gastheren probeert, is het de ideale vlek om in de Spaanse stralen te ontspannen. En sprekend van de zon, loopt alle landgoed op duurzame bronnen zoals zonnepanelen, die elektriciteit, heet water, en vloerverwarming verstrekken.
Wat wij van de meesten, echter houden, zijn de indrukwekkende gronden. Geniet van een middagonderdompeling in de pool, speel een spel van pingpong, of gebruik een bergfiets en onderzoek de slepen die in het Catalaanse platteland leiden. Het slaperige middeleeuwse dorpscentrum van La Torre DE Claramunt is enkel rond de hoek ? daar u ll vondst ? een paar lokale restaurants, een heerlijke bakkerij en een elfde-eeuwkasteel. Het is moeilijk om te geloven dat deze traditionele stad slechts een vijftig-minieme aandrijving van de stadscentrum ? is van Barcelona die wij het voor die die naar een laid-back verblijf in het hart van Catalonië hunkeren vrij perfect is hebben gedacht.
* Twee gasten zullen op het bankbed in het het leven gebied slapen
* De wiegen, de hoge stoelen, de veranderende stootkussens, het speelgoed en een babybad zijn op verzoek beschikbaar
* Dit huis is op het parterre met een lift ? de brede deuropeningen het voor iedereen toegankelijk maken
* U zult een auto nodig hebben om het lokale gebied ? te onderzoeken daar bent vrij parkeren ter plaatse
* Uw gastheer voorziet een welkome mand van een lokale fles wijn, vruchtesap, water, olijfolie, peper en zout
* Dit huis wordt geplaatst op een landgoed met andere flats ? de ingang met andere ingezetenen wordt gedeeld, zoals de tuinen, het zwembad, de speelplaats en het pingponggebied zijn
* Barcelona is over de aandrijving van een uur op A2 ? het ? s enkel over een uur door trein aan Capellades, die vijf minuten vanaf dit huis is
Balkon
Fietsen
De Spelen van de raad
Afwasmachine
Speler DVD
Ventilator
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
De Tuin van het kruid
Bibliotheek van Boeken
De Toegang van de lift
Het Beddegoed van de luxe
Microgolf
Veelvoudige Reeksen Sleutels
Beschikbaar parkeren
De Machine van de Koffie van de peul
Sauna
Zwembad
TV
Vloerverwarming
Het welkom belemmert
WiFi
De Koeler van de wijn