2 Slaapkamers Appartement te huur Londen, England
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze gem West- van Londen, die door de Theems wordt genesteld en het genieten van van directe toegang tot de rivieroevergang is een zeldzame vondst en een ideale basis voor een familie of een groep vrienden die al dat deze trillende stad willen ervaren heeft op aanbieding ? en het nog betere nieuws is dat uw vier-legged vriend kan ook komen langs.
Ga om door de heldere en moderne woonkamer, met vloed die van zacht natuurlijk licht worden verblind binnen binnen door grote de vloer-aan-plafond vensters stromen. De gehele plaats voelt meteen luxueus en comfortabel, en wij houden van de hoge plafonds en van de mooie houten vloeren. De zitkamer ongeveer op de op z'n gemak bank en geniet van avonden van wijn en filmnachten met uw gehouden van degenen ? u ook enkel met uw favoriet kunt ontspannen stemt dankzij het Sonos muzieksysteem.
De fonkelende en goed uitgeruste keuken zal u inspireren om heerlijke feesten omhoog te ritselen die u met de gehele partij bij de elegante eettafel kunt delen. Het hoofd uit op het terras om de de riviermeningen en zonsondergang te bewonderen drinkt ? als u verkiest wat uit te leiden en te bemonsteren van wat het lokale gebied in opslag heeft, u ll vondst ? vijf minuten vanaf een paar uitstekende bars en een verscheidenheid van grote het dineren opties.
Kielzog omhoog als royalty het voelen, de hoffelijkheid van de pluchebedden en de prachtig geleverde slaapkamers die en plannen uw dag van de avonturen van Londen. Fulham is een grote plaats waarvan om de rest van de stad, met geschikte vervoeropties te onderzoeken, terwijl ook het kunnen van een meer ontspannen tempo van deze exclusieve rivieroeverbuurt genieten.
* Uw gastheer kan een wieg en een hoge stoel kostenloos op verzoek verstrekken
* U zult hier uw eigen privé ingang met directe toegang tot de riviergang hebben
* Een goed-gedragen huisdier is welkom om u tijdens uw verblijf te begeleiden
* Hoewel uw flat op de benedenverdieping wordt gevestigd, er sommige treden zijn hier te beklimmen
* De gymnastiek wordt gedeeld met de andere ingezetenen van het gebouw
Airconditioning
Balkon
Badkuip
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Bureau/Werkplaats
Afwasmachine
Droger
Extra Hoofdkussens en Dekens
Brandblusapparaat
De Uitrusting van de eerste hulp
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Gymnastiek
Droogkap
Hangers
Ijzer
Strijkplank
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Microgolf
Oven
Betaald Parkeren op Gebouw
Beschikbare parkeren
Toegestane huisdieren
De Machine van de Koffie van de peul
Privé Ingang
Satelliet/Kabeltelevisie
De Detector van de rook
Fornuis
Toiletries
TV
Vloerverwarming
Wasmachine
Het welkom belemmert
WiFi