Netherlands language

Verander taal close


Holiday Apartment for rent in Ilfracombe England EN locations vacances Ilfracombe Devon FR Alquiler vacacion Ilfracombe Devon ES Ferienhäuser Ilfracombe Devon DE Case vacanze Ilfracombe Devon IT Vakantiehuizen Ilfracombe Devon NL Alquiler Vacacion Ilfracombe Devon PT Аренда домов Ilfracombe Devon RU


5 Slaapkamers Appartement te huur Ilfracombe, England

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 1.403 EUR | $ 1.616 USD

Huren min.: 1 nacht
Maximale bezetting: 10 Personen
Slaapkamers: 5
Badkamers: 3
Type eigendom: Appartement
pool Zwembad
pets Huisdieren toegestaan
wifi WiFi
Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(plumguide)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via plumguide.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar plumguide.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij plumguide.

5 Slaapkamers Appartement te huur Ilfracombe, England

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eens is de schuilplaats van vee en haybales, deze oude landbouwbedrijfschuur omgezet in een luxevlek voor een grote familie of een groep vrienden. U ? ve bracht een hete ton en een overvloed van zonlanterfanters op ertoe het dek om de zon van Devon omhoog te doorweken. Daar ? s die kan voor de groep, hoffelijkheid van de barbecue, en een chiminea ook dineren dingen warm houden nadat de zon daalt. Van het dek, kreeg u ? ve overweldigende meningen van de Vallei van Coulscott ? s. Binnen de gronden, werd u ? ve ook een gedeeld binnen zwembad, een spelenruimte en een openluchtgebiedsspeelplaats voor de jonge geitjes. Waarom niet einde door de dierlijke bijlagen in de ochtend voor het voeden zittingen met één van de vijftig dieren op plaats?
Hoofd binnen aan een drievoudig-hoogtewoonkamer, rond een houten-brandt fornuis wordt geplaatst dat. Balconied landing hierboven zijn naar huis aan een bibliotheek-als ontmoetingsplaatsgebied met vloer-aan-plafond boekenrekken en drassige banken. De dineren-binnen keuken is zuivere boerderij-stijl met een heldere rode Aga die weg en dingen warm houden spinnen (maar daar ? s een inductiehaardplaat en een regelmatige oven als u ? t het buitensporige koken op Aga aantrekt). Indien het weer draait, kreeg u ? ve een sunroom, uit kijkend over de vallei en de gasten hebben hier toegang tot een binnendie zwembad met andere gebouwen op het landbouwbedrijf wordt gedeeld.
Het ? s een zes-notulen aandrijving in Combe Martin aan voorraad omhoog bij de lokale supermarkt of misschien pauze in een lokale, comfortabele bar. Tien minuten ziet u bij carpark voor Combe Martin Beaches waar de mensen kajaks en paddleboards op het water of de wandeling langs het zachte zand nemen. Sluit aan me weg bij de KustSleep van het Zuidwesten, een tien-notulen aandrijving om verborgen baaien en clifftop meningen voor mijlen te ontdekken.
* Het zwembad wordt gedeeld met andere gebouwen op het landbouwbedrijf maar de hete ton is privé
* Uw gastheer kan wiegen, hoge stoelen en bedwachten kostenloos op verzoek verstrekken
* Er zijn discrete tredepoorten ingebouwd door dit huis
* Één van de tweelingruimten is op een ingesloten mezzanine niveau boven de hoofdslaapkamer
* Één van de super-koningsslaapkamers kan omhoog worden gemaakt aangezien twee op verzoek uitkiezen
* wegens de vrij verre plaats van dit huis, adviseren wij hurend een auto om de meesten uit uw verblijf ? te krijgen er hier privé parkeren is
Barbecue
Badkuip
Centrale verwarming
Bureau/Werkplaats
Afwasmachine
Droger
De Machine van de espresso
Open haard
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Hete Ton
Ijzer
Strijkplank
Bibliotheek van Boeken
Microgolf
Beschikbare parkeren
Toegestane huisdieren
Zwembad
TV
Wasmachine
WiFi

close
Opmerkingen:
Vertaald:
*Your de gastheer stemt in hier met goed-gedragen honden voor een extra prijs van £50 elk per verblijf
*One het extra bed kan op een extra prijs van £75 worden voorbereid
*There is een elektrovoertuig het laden punt hier - het is beschikbaar voor u aan gebruik voor een extra prijs van 50p per kWu en u zult uw eigen snelle lastenkabel moeten brengen
*Your de gastheer kan helpen baby-sitting, een privé chef-kok, yogazittingen, massages, en hond schikken lopend voor een extra prijs

Het Beleid van de annulering (Super Vaste dag 60):
De gasten ontvangen een 50% terugbetaling van de totale het boeken waarde voor annuleringen die minstens 60 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
Geen terugbetaling voor annulering gevraagde binnen 60 dagen van lokale controledatum en tijd.
Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Ilfracombe
Regio: Devon
Provincie:
Land: England
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 10 Personen
Zwembad: check Zwembad
Animaux:check Huisdieren toegestaan
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Exterior:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid: check
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare