1 Slaapkamers Appartement te huur Porto Oporto, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Neem in de ongelooflijke uitzicht van Rio Douro en Ribeira district van de vloer-aan-plafond vensters in deze romantische die flat in Cais DE Gaia wordt gevestigd. Wanneer het Porto weer koel draait, nestel me omhoog in het fauxbont werpt door de open haard. Wij aanbidden dit comfortabele huis, vooral aangezien de nacht valt en Porto allen aangestoken omhoog ? is het magisch is.
Gesitueerd in de hub van de industrie van de Haven, is er overvloed van wijnkelders die reizen en het proeven weg aanbieden, zoals de Kelders van de Wijn van de Haven Fonseca en Holen Cálem, wandeling of een tien-notulen aandrijving van twintig minuten. Het is een rit van een kwartier aan de mooie Porto Kathedraal, of de zeevruchtenminnaars kunnen aan het visserijdorp van Afurada leiden, waar u bij één van de vele vissenrestaurants, enkel over een gang van twintig minuten van dit schitterende huis kunt dineren.
* Dit huis heeft een gedeelde ingang
* De Jacuzzi van Th is een kuuroordbadkuip
* Gast drie zou op een bankbed in de woonkamer ? als u een huis met privacy en bewegingsruimte voor het socialiseren zoekt zijn, zouden wij dit huis voor twee slechts gasten adviseren
* De open haard is van brandstof voorzien ethylalcohol
* Een wieg en en de reiswieg zijn op verzoek beschikbaar
* De keuken heeft een mixer, ideaal voor het maken van sausen
* Er is een vrije woongarage op het gebouw met één parkeerplaats
* De Luchthaven van Francisco Sá Carneiro is weg 6.8 mijlen
Badkuip
De Zonneblinden van de elektriciteitspanne
Centrale verwarming
Afwasmachine
Droger
Open haard
Diepvriezer
Droogkap
Ijzer
Microgolf
Beschikbaar parkeren
De Machine van de Koffie van de peul
Werpt
TV
Wasmachine
Het welkom belemmert
Wi-fi