2 Slaapkamers Appartement te huur Florence, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het zitten van enkel een vijf-notulen gang van Piazza Massimo D'Azeglio, deze knippen-achter, comfortabele flat zet u in een eerste vlek waarvan om Florence ? s te onderzoeken de meeste gevierde gezichten.
Binnen, witte, minimalistische esthetische reeksen een stylishly moderne scène in het open-plan het leven gebied, waar de lange vensters bladmeningen en ruim natuurlijk licht aanbieden. Maak me op de het uitnodigen bank met een glas van Italiaans wijn of hoofd comfortabel in het keukengebied waar een lijst vertrouwelijke maaltijd wanneer u ? aangaande niet uit het bemonsteren van de lokale restaurantscène wenkt.
Boven, bieden de twee slaapkamers al Romaans van in slaap het vallen onder de sterren met hun mooie dakramen aan, terwijl de de torendouche van de badkamers? s regenval klaar is om dagen op de juiste, het ontspannen voet weg te worden.
Wanneer het over sightseeing komt, doorweek omhoog wat geschiedenis en cultuur bij het Museum van Leonardo da Vinci of bij de Accademia Galerij ? zowel een gang van een kwartier weg ? als maak weg te voet een beeline voor de beroemde Kathedraal van Santa Maria del Fiore, twintig minuten. U ? aangaande ook een wandeling van twintig minuten van de Galerij Uffizi, terwijl mooie Ponte Vecchio vierentwintig minuten te voet van uw deur is.
* Er is een lift in het gebouw om de flat op het parterre te bereiken
* Het heeft meer dan twee vloeren met interne treden tussen hen ? opgemaakt beide slaapkamers op de hogere vloer zijn
* Bij capaciteit, zullen twee gasten op het bankbed in de woonkamer slapen
* Er is een laptop-vriendschappelijke werkruimte
* Er is slechts ruimte voor vier bij de keukenlijst
* Dit huis heeft een beheerste verwarmend en koelsysteem
* Uit eerbied voor de buren, te beperken gelieve geluidsniveaus tot een minimum
* De ingang van de bouw wordt gedeeld met de andere ingezetenen
* U zult zich persoonlijk inschrijft ontvangen
* Wij adviseren overslaand de auto hier en onderzoekend Florence te voet, door taxi of door openbaar vervoer ? is de bushalte van Gramsci Segni weg een twee-minieme gang
Zoemer/Draadloze Intercom
Cafetiere
Centrale verwarming
Afwasmachine
Diepvriezer
Droogkap
Ijzer
De Toegang van de lift
Microgolf
De Douche van de regen
TV
Wasmachine
WiFi