4 Slaapkamers Appartement te huur Brindisi, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Onder gewelfde plafonds en steenoverwelfde galerijen, voelt elke duim van deze Italiaanse villa als een heilig heiligdom. Ongeveer twee duizend jaar geleden, waren deze olijfbomen geplante ? en dit vorstelijke huis eert hen nu. Enkel volgt een korte aandrijving vanaf de vergoelijkte stad van Ostuni, het ontwerp hier lokale traditie, maar het elegante binnenland heft volledig het op.
De aandrijving aan een ingang met poorten ? ziet omhoog het versieringsgazon en de romantische keien ? en voelt een betekenis van gunst en grootsheid zodra u aankomt. Ondergronds, zult u de oude molen ? een bewaarde plaats vinden die voor dinerpartijen en wijn het proeven perfect is. Hierboven, zijn er een het ontspannen massageruimte en een vreedzame leefruimte waar u zich kunt afwikkelen.
Achter houten blinden, schept elke slaapkamer openluchttoegang ? plus op, verfrist regendouches in de Engels-reeksbadkamerss. Als u uit geen rubriek aan nabijgelegen Costa Merlata voorstelt, neem een onderdompeling in plaats daarvan in uw privé zoute pool. Vóór een barbecuelunch, waarom niet nip koffie Nespresso onder de pergola?
Denk na inhurend een privé chef-kok, zodat allen u moet doen bent verzamelt uw gehouden van degenen rond de eettafel. Voor uw drempel, zult u een brandingsschool, tennisbanen, en paardrijdenlessen ontdekken. Nog beter, kunt u het allen hebben geschikt voor u door de boekende beschikbare diensten.
* Daar ?s vrij parkeren op het gebouw
* De gebeurtenissen kunnen hier worden gehouden
* U zult uw eigen privé ingang hier hebben
* Er is hier een specifiek bureau als u op wat werk tijdens uw verblijf moet inhalen
* Voor die met verminderde mobiliteit, zijn er een hier een benedenverdiepingsslaapkamer en badkamers
* Dit huis wordt uitgespreid meer dan twee vloeren, zonder interne lift
* Er is hier een openluchtdouche
* Het zwembad is slechts beschikbaar voor gebruik tussen 30 April en 30 Oktober
Airconditioning
Balkon
Het Terras van het balkon/van het Dak
Barbecue
Centrale verwarming
Wieg/Voederbak
Bureau
Bureau/Werkplaats
Afwasmachine
Droger
Open haard
Vrij Parkeren
Vrij Parkeren op Gebouw
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Tuin/Binnenplaats
Droogkap
Verwarmde Pool
Hoge Stoel
Ijzer
Strijkplank
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Bibliotheek van Boeken
Microgolf
Openlucht Pool
Oven
Beschikbare parkeren
Terras/Terras
De Machine van de Koffie van de peul
Privé Parkeren
Privé Pool
De Douche van de regen
Het Terras van het dak
Veilig
Satelliet/Kabeltelevisie
Fornuis
Zwembad
Broodrooster
TV
Wasmachine
Wi-fi