4 Slaapkamers Appartement te huur Malaga, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een reis aan glitzy Marbella zou een eveneens glam villa moeten worden ontmoet, en dit huis levert enkel dat. Op in de heuvels rond Marbella, kreeg het ? s overzeese meningen voor mijlen van de gestapelde terrassen en de balkons. Laat ? s over die oneindigheidspool spreken die, die van de rand van het terras hangen en de oceaan in de afstand overzien. Dan daar gaat ? s het dakterras, met een het best van genoten panorama terwijl de barbecue op is. U kunt Marokko op een duidelijke dag zelfs zien.
De duivels van de geschiktheid zullen van de gymnastiek met zijn pool en heuvelmening van muren van glas houden en een kuuroordgebied voor een post-training wind-verslaat. _dan daar ? s de woonkamer, verder:gaan de thema van glas en mening en in paren rangschikken het met een wenk van jaren '60 entertainer ? s charme. Een de eigenschaplicht van de Marokkaans-Stijl is een teken aan uw wellustige zuidelijke omgeving. De slaapkamers scheppen verreikende meningen op en bieden een overvloedige slaapvlek aan.
Als u glitz en glam van Marbella weggaan en wilt onderzoeken, het ? s enkel een tien-notulen aandrijving aan het centrum.
* Dit huis wordt uitgespreid over vier vloeren maar er is een lift in het gebouw
* Het behandelde parkeren is beschikbaar in de aangrenzende garage
* Het linnen van het bed wordt veranderd om de vier dagen en de handdoeken worden veranderd elke dag
* Dit huis keurt geen groepen jonge mensen goed
Toegang tot Gymnastiek/Kuuroord
Airconditioning
Balkon
Barbecue
Badkuip
Binnenplaats
Afwasmachine
Droger
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Gymnastiek
Ijzer
Strijkplank
Microgolf
Beschikbaar parkeren
De Machine van de Koffie van de peul
Het Terras van het dak
Sauna
De Zaal van de stoom
Zwembad
TV
Wasmachine