3 Slaapkamers Appartement te huur Malaga, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Met expansieve meningen over het majestueuze landschap van Andalucía, heet dit vergoelijkte huis u in de leeftijdlooze schoonheid van zuidelijk Spanje welkom.
Zittend enkel buiten Cómpeta en slechts een korte aandrijving van het strand, hebben de eigenaars deze villa om als een immersive heiligdom ontworpen te voelen. En van het ogenblik van aankomst, wilt u ? ll pauzeren en zijn fascinatieaanwezigheid smaken. Van het vegende terras aan de rustieke charme van het binnenland, inspireert elk detail een prachtige betekenis van gemak en ontspanning.
Gebaad in natuurlijk licht, verstrekken de zon-gevlekte ruimten een comfortabele ruimte om kwaliteitstijd samen te delen. En of u ? aangaande het voorbereiden van een lichte beet in de keuken of het blijven koel in de slaapkamers met airconditioning, de laid-back sfeer van dit huis zich verfrist bent.
Volg het zeebries buiten en u ll vondst ? het terras de toon voor een onvergetelijk verblijf plaatst. Van stille ochtenden die letten op zwemt de zonsopgang aan het verjongen en delend tapas onder de sterren, is dit het soort huis die u aan een prachtige betekenis van zaligheid vervoerden. De openluchtkeuken is ook een hoogtepunt voor iedereen wie wenst te koken terwijl ondergedompeld in de natuurlijke elementen.
Voor exploraties voorbij deze hemelse plaats, weg bent u ll vondst ? de stranden van Nerja en Torrox minder dan een aandrijving van twintig minuten. En als u ? aangaande het zoeken van een weinig meer actie, er overvloed van kansen om te wandelen is, het cirkelen, sightseeing en het golfing.
* wegens de landelijke plaats van dit huis, zult u een auto nodig hebben om de meesten uit uw verblijf te krijgen
* Er is een bedekte steeg leidend aan de ingang van dit huis
* Uw gastheer kan een wieg en een hoge stoel kostenloos op verzoek verstrekken
* Één goed-gedragen hond is welkom om zich bij u met voorafgaande goedkeuring van uw gastheer aan te sluiten
* De kinderen zullen rond de pool moeten op elk moment worden gecontroleerd
* Málaga is 61km van dit huis
* U zult vinden de meest dichtbijgelegen supermarkt hier 3.8km van is
* De gastheer vraagt gasten vriendelijk om stille uren van 11pm tot 7am waar te nemen
Airconditioning
Barbecue
Badkuip
De Handdoeken van het strand/van de Pool
Mixer
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Drogend Rek
Ventilator
Geschermd Bezit
Open haard
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Droogkap
Hoge Stoel
Ijzer
Strijkplank
Juicer
Ketel
Keuken
Keukengerei
Microgolf
Openlucht Plaatsing
Oven
Terras/Terras
Toegestane huisdieren
Privé Parkeren
Privé Pool
Satelliet/Kabeltelevisie
Correct Systeem
Fornuis
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
Zwembad
Broodrooster
TV
Wasmachine
Wi-fi