3 Slaapkamers Appartement te huur Sevilla, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Laat wijzend - Th 19 - eeuw op stijl in Sevilla, openbaart dit vernieuwde historische huis originele eigenschappen zoals betegelde vloeren, uitstekende deuren en antieke ijzers ? toevoegend grote culturele waarde aan algemene esthetisch.
Uitgespreid over vier vloeren, een mooie trap u aan een privé dakterras met tuinmeubilair en een buitenkantdouche neemt van de sissende zon van Sevilla af te koelen.
Ontspan, mediteer en sluit met uw mening en ziel opnieuw aan wanneer het blijven in deze kalmerende ruimte. Van de neutrale tinten van het rustige belangrijkste het leven en het dineren gebied aan het zachte meubilair van de eigentijdse slaapkamers is ? die respijt van de stad vinden hier gemakkelijk.
Weg geplooid in het hart van Arenal, zult u enkel een paar meter vanaf Plaza DE La Maestranza, het Theater, Torre del Oro, en een paar notulen te voet van de Kathedraal, Giralda of Alcázar zijn. Om niet talrijke $ce-andalusisch tapas en de wijnbars in het omringende gebied te vermelden.
* U zult uw eigen privé ingang hier hebben
* Dit huis wordt uitgespreid meer dan vier vloeren, zonder interne lift
* Hoewel er hier geen specifiek bureau is, verdubbelt de eettafel omhoog als laptop-vriendschappelijke werkruimte
* Er is hier een openluchtdouche
* Het parkeren in Sevilla kan netelig zijn, zodat adviseren wij houdend aan het gemakkelijk toegankelijke openbare vervoer waar mogelijk te voet is ? hoewel wij de beste manier denken om de stad te zien
* Er is opslag van een supermarkt nabijgelegen en talrijke kleine voedsel
Airconditioning
Centrale verwarming
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hangers
Hoge Stoel
Ijzer
Strijkplank
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Microgolf
Oven
Terras/Terras
Toegestane huisdieren
De Machine van de Koffie van de peul
De Douche van de regen
Het Terras van het dak
Fornuis
TV
Wasmachine
Wi-fi