2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Crete, Griekenland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De nabijheid van dit huis aan het strand (enkel 250 meter weg) maakt tribune-uit tot het a. De privé toegang is via vrij steile stappen, en het heeft met de villa volgende deur gedeeld, maar u kunt het hebben van het overzees dicht slaan dat. Meest dichtbijgelegen taverna, de bar en de mini-markt zijn een weinig verder, zodat zult u een auto moeten huren of een cabine krijgen. Maar de meningen achter overweldigen naar huis, en er is een pool van de zon te bedaren. U kunt van uitzicht van binnenuit genieten aangezien één van de slaapkamers op het terras opent. Één van de ongebruikelijkere ontwerpeigenschappen is dat de keuken aan de elementen open is, maar Kreta voor zijn fantastisch weer genoemd geworden is, dat geen probleem is.
* Er is een andere villa volgende deur, met een lage muur verdelend de openluchtruimte, zodat is er niet veel privacy.
* De keuken is open aan de elementen.
* De pool wordt verwarmd in April en Mei en Oktober en November bij 22-25°C, afhankelijk van weersomstandigheden.
* Het de bedlinnen en handdoeken worden veranderd om de drie dagen.
* De twee eenpersoonsbedden kunnen in een tweepersoonsbed worden omgezet.
* Gelieve van nota te nemen deze villa voor slechts volwassenen is.
* wegens de plaats van dit huis, adviseren wij hurend een auto om de meesten uit uw verblijf te krijgen. Er is vrij parkeren op het gebouw.
* Er zijn een herberg, een koffie, een bar, en weg een mini-markt 3 kilometers. Zij kunnen slechts tijdens het hoogseizoen (April aan Oktober) open zijn. * De Belasting van de toerist is inbegrepen in de totale prijs van uw het boeken
Airconditioning
Koffiezetapparaat
Afwasmachine
Diepvriezer
Koelkast
Verwarmde Pool
Ijzer
Ketel
Keukengerei
Microgolf
Openlucht Plaatsing
Oven
Beschikbare parkeren
Parkeren op Straat
Terras/Terras
Privé Ingang
Privé Pool
Fornuis
Zwembad
Broodrooster
TV
Wasmachine
WiFi