Netherlands language

Verander taal close


Holiday Apartment for rent in Palm Springs CA USA EN locations vacances Palm Springs CA California FR Alquiler vacacion Palm Springs CA California ES Ferienhäuser Palm Springs CA California DE Case vacanze Palm Springs CA California IT Vakantiehuizen Palm Springs CA California NL Alquiler Vacacion Palm Springs CA California PT Аренда домов Palm Springs CA California RU

3 Slaapkamers Appartement te huur Palm Springs CA, USA

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 691 EUR | £ 600 GBP |

Huren min.: 1 nacht
Maximale bezetting: 6 Personen
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 1225 ft2
pool Zwembad
pets Huisdieren toegestaan
ac Airconditioning
wifi WiFi
Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(plumguide)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via plumguide.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar plumguide.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij plumguide.

3 Slaapkamers Appartement te huur Palm Springs CA, USA

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gelegen aan een stille straat in de historische buurt van de Landgoederen van de Club van het Racket, is deze modieuze villa een klassiek voorbeeld van de Moderne stijl van het Midden van de eeuw die met Palm Springs bijna synoniem is geworden. Het voorkomen stelde stralen, tong-en-groefplafonds bloot en het kleurrijke binnenland, dit huis is enkel het juiste evenwicht tussen retro en eigentijdse luxe. Begin met uw dagen in toevlucht-stijl werf die, die koffie op een zonlanterfanter nippen en over de privé pool vóór rubriek de glijden uit in een weinig kleinhandelstherapie tevreden te stellen. Een minder dan mijl van de iconische Aandrijving van de Canion van de Palm, u kan de modieuze boutiques doorbladeren gemakkelijk, behandelt het verkopen van alles van kunst aan ontwerperkleren en snoepje.
Wanneer u omhoog huis, brand de barbecue wordt en van een klassieke barbecue van de V.S. op het terras geniet, onder de het fonkelen van de pergola lichten. Het post-diner, opent een glas wijn en wordt comfortabel in de zitkamer van de brandkuil of wikkelt zich in de hete ton af als zonreeksen over de omringende bergen en de slingerende palmen.
* Dit huis wordt uitgespreid uit over één vloer zonder interne treden
* Er is vrij privé parkeren hier beschikbaar, met ruimte voor drie auto's
* Twee goed-gedragen honden zijn welkom om u te begeleiden
* U zult uw eigen privé ingang hier hebben
* U zult het gehele huis aan zich hier hebben, zodat zal er niet een andere gasten zijn die de pool, de hete ton of de brandkuil gebruiken
* Het zwembad is niet geschermd, zodat zullen de kinderen moeten op elk moment worden gecontroleerd
* De pool kan kostenloos vanaf 15 Oktober worden verwarmd - 30 April (voor verblijven minder dan 29 nachten)
* Er is hier een specifiek bureau als u op wat werk tijdens uw verblijf moet inhalen
Airconditioning
Balkon/Terras
Barbecue
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Afwasmachine
Vrij Parkeren
Koelkast
Gymnastiek
Droogkap
Hete Ton
Keuken
Microgolf
Oven
Beschikbare parkeren
Toegestane huisdieren
De Machine van de Koffie van de peul
Privé Pool
Zwembad
TV
WiFi

close
Opmerkingen:
Vertaald:
*The de pool kan vanaf 1 Mei worden verwarmd - 14 Oktober voor een extra prijs van $60 per dag
*Your de gastheer kan een waaier van de portierdiensten voor een extra prijs, zoals de meisjediensten, privé catering verlenen, vult de pre-aankomstkoelkast en poolsidemassages

(Het Gematigde) Beleid van de annulering:
De gasten ontvangen een volledige terugbetaling van de totale het boeken waarde voor annuleringen die minstens 30 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
De gasten ontvangen een 50% terugbetaling van de totale het boeken waarde voor annuleringen die minstens 7 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
Geen terugbetaling voor annulering gevraagde binnen 7 dagen van lokale controledatum en tijd.
Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Palm Springs CA
Regio: Californië
Provincie: Californische woestijn
Land: USA
Locatie:
Oppervlakte: 1225 ft2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 6 Personen
Zwembad: check Zwembad
Animaux:check Huisdieren toegestaan
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Exterior:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid: check
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Viewed
11