6 Slaapkamers Appartement te huur Forli-Cesena, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit huis is een les in geschiedenis, van de Roman era van overvloedige bathhouses en marmeren standbeelden, aan the present day. De dagen van het kuuroord in de privacy van uw huis wachten op met een binnenpool die de oude baden van oud Rome en een sauna en Turkse hammam kon wedijveren om de ervaring te voltooien. En de overzichtsgymnastiek is een herinnering u ? waaraangaande nog in de 21ste eeuw. Voor zonnige dagen, stootkussen van de binnenpool aan de openluchtdiepool, met lanterfanters wordt gevoerd. Van hier, leidt een trap tot de rest tuinen waar 15.000 vierkante meter met marmeren standbeelden, lindebomen en enorme gazons wordt gevuld. U verloren kon worden onderzoekend elk manicured gebied barstend met kruiden en bloemen.
De rubriek binnen deze die de 17de eeuwvilla, u ? ll vindt woonkamers met fresko's, vergulde spiegels en overspannen vensters uit kijkend over de wijngaarden en de rollende heuvels van uw scène worden versierd. Er zijn verscheidene zitkamers om te kiezen van, maar onze favoriet zou kunnen moeten de kunst-Deco-stijl ruimte met zijn jaren '20bar voor rondes van cocktails en een grote piano zijn om de sound-track zelf te plaatsen. Daar ? s geen het ontkennen dat elke slaapkamer en badkamers groot voelen, alsof ontworpen voor Italiaanse adel met marmer eindigen en van de Jacuzzi tonnen. Maar de rubriek in de keuken, de scène verandert in één van boerderijrusticana, met alle mod.cons. van de 21ste eeuw om u te helpen de groep verzorgen.
De plaats is afgezonderde, weg geplooid in het midden van het landbouwlandschap van Emilia-Romagna (beschouwd als de provisiekamer van Italië). Het Adriatische Overzees is weg een korte aandrijving indien u wenst om het strand te raken en er overvloed van plaatsen om voor een espresso te pauzeren of voorraad omhoog op de beroemde opbrengst van het gebied in de nabijgelegen stad van Forli zijn. Één te missen niet ding is weg de mening van ? het Balkon van Romagna ? bij middeleeuwse borgo van Bertinolo, enkel een kilometer.
* Terwijl niet alle slaapkamers en badkamerss worden gefotografeerd, verwachten dat wij verenigbaar de stijl en de kwaliteit is met de rest van het huis
* Dit huis bestaat uit twee gebouwen ? de belangrijkste villa en een afzonderlijke bijlage
* Drie van de tweelingslaapkamers hebben joinable bedden, zodat laten uw gastheer weten of zou u geschikt deze zoals dubbelen verkiezen
* Voor die met verminderde mobiliteit, zijn er hier een een ground-floor slaapkamer en badkamers
* Er is hier een specifieke studie als u op wat werk tijdens uw verblijf moet inhalen
* In een verre plaats, wordt het hebben van een auto geadviseerd en er is privé parkeren
* Uw gastheer kan een wieg en een hoge stoel voor kleine degenen verstrekken, enkel vragen
Badkuip
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
Bureau
Het Materiaal van de oefening
Koelkast
Tuin
Gymnastiek
Droogkap
Hoge Stoel
Binnen Pool
Jacuzzi
Ketel
Keuken
Keukengerei
Microgolf
Mini Bar
Openlucht Pool
Openlucht Plaatsing
Oven
Beschikbaar parkeren
Terras/Terras
Toegestane huisdieren
Piano
Privé Ingang
Privé Parkeren
Sauna
De Zaal van de stoom
Fornuis
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
Zwembad
Broodrooster
TV
Wi-fi
Werkplaats