3 Slaapkamers Appartement te huur Madeira, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Weg geplooid amid de riviervallei van Sao Vicente, biedt deze plattelandsvlek in Madera het rustige plaatsen aan waarvan om van aard ? allen te ontspannen en te genieten terwijl het plaatsbepaling van u enkel tien minuten van het overzees en een vijf-notulen aandrijving van vulkanische holen.
Doorweek omhoog de heerlijke groene landschappen zichtbaar in elke richting terwijl het koelen uit in de zonneschijn. Met een privé openluchtterras met een barbecue, geniet van laid-back middagen plooiend in lange lunchen in uiterste sereniteit. De avonden zijn hier fabelachtig vreedzame ? en u zult zelfs een gedeelde hete ton van de Jacuzzi om zich binnen na een lange dag vinden af te wikkelen van het onderzoeken van het eiland.
Het hoofd uit het kapitaal aan van Funchal, Madera, rond een dertig-minieme aandrijving weg of houdt dingen rustig door zich te wagen rond de lokale valleien van São Vicente en de nabijgelegen stranden. Met zo te zien veel en hier, als hebt u een auto ? de kansen vrijwel onbegrensd zijn.
* Het terras met de hete ton wordt gedeeld met één andere flat
* U zult uw eigen privé ingang hier hebben
* wegens de plaats van dit huis, adviseren wij hurend een auto om de meesten uit uw hier beschikbaar verblijfs? ? s vrij openluchtparkeren daar te worden
* Er is hier een specifiek bureau als u op wat werk tijdens uw verblijf moet inhalen
* Uw gastheer kan een wieg en een hoge stoel kostenloos op verzoek verstrekken
* De Luchthaven van madera is weg een veertig-vijf-minieme aandrijving
Toegankelijk Parkeren
Barbecue
De Zonneblinden van de elektriciteitspanne
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Wieg/Voederbak
Bureau
Afwasmachine
Droger
Drogend Rek
De Machine van de espresso
Geschermd Bezit
Open haard
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Hangers
Hoge Stoel
Hete Ton
Ijzer
Strijkplank
Ketel
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Microgolf
Openlucht Plaatsing
Oven
Terras/Terras
Privé Parkeren
Satelliet/Kabeltelevisie
Beveiligd Parkeren
Stap-vrije Toegang
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
Broodrooster
TV
Wasmachine
Wi-fi