1 Slaapkamers Appartement te huur Porto Oporto, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze studio is perfect voor een vrije tijd of een zakenreis aan prachtige Porto. Onlangs vernieuwd, is het historische karakter gehandhaafd terwijl het verstrekken van eenentwintigste-eeuwcomfort. In het verleden, was het gebouw een traditionele apotheek, zodat is de naam van de apotheek op de voorgevel behouden ? geweest wij van de aandacht hier aan detail houden. Het hoogtepunt van dit huis, niettemin, voor ons, is het prachtig betegelde terras ? geniet van een glas hier wijn op warme dagen.
Door terrasdeuren, zult u vinden de leefruimte met zijn blootgestelde steenmuren en de op z'n gemak slaapkamer voorbij de handige opslagmuur zacht-hued.
Gevestigd aan de zuidenkant van het historische centrum van Porto, in Vila Nova de Gaia, er overvloed van aantrekkelijkheden is, zoals Cais DE Gaia te onderzoeken, de voetpromenade op de Rivier Douro. Of hebben een reis van de Kelders van de Wijn van de Haven, twee minuten te voet, terwijl iconisch D. Luís I Bridge een vijf-minieme gang is. U zult restaurants, kruidenierswinkelopslag, ook koffie, en het lokale toeristenbureau binnen het lopen van twee minuten afstand van deze flat hebben.
* Een wieg en een hoge stoel zijn op verzoek beschikbaar
* Hoewel er hier geen specifiek bureau is, verdubbelt de eettafel omhoog als laptop-vriendschappelijke werkruimte
* Uw gastheren vragen vriendelijk u lawaai na 10pm tot een minimum beperkt
* Jardim do Morro metro de post is te voet twaalf minuten en de Luchthaven van Francisco Sá Carneiro is weg een twintig-vijf-minieme aandrijving
Airconditioning
De Zonneblinden van de elektriciteitspanne
De Detector van de Koolmonoxide
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
De Uitrusting van de eerste hulp
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ketel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
De Toegang van de lift
Microgolf
Betaald Parkeren
Beschikbaar parkeren
Terras/Terras
Zelf - controle - in/Controle
De Detector van de rook
Fornuis
Toiletries
TV
Wi-fi