Netherlands language

Verander taal close


Holiday Apartment for rent in Seville Spain EN locations vacances Seville Andalucia FR Alquiler vacacion Seville Andalucia ES Ferienhäuser Seville Andalucia DE Case vacanze Seville Andalucia IT Vakantiehuizen Seville Andalucia NL Alquiler Vacacion Seville Andalucia PT Аренда домов Seville Andalucia RU


1 Slaapkamers Appartement te huur Sevilla, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 168 EUR | $ 194 USD

Huren min.: 1 nacht
Maximale bezetting: 3 Personen
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 376 ft2
ac Airconditioning
wifi WiFi
Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(plumguide)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via plumguide.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar plumguide.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij plumguide.

1 Slaapkamers Appartement te huur Sevilla, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Hoewel het pocket-sized kan zijn, daar ? s veel aan gelijkaardig ongeveer deze centrale Sevillian studio ? voornamelijk, zijn zonnig terras. Perfectioneer voor het genieten van ochtend van koffie voor sightseeing of glazen Spaanse wijn alvorens uit bij één van de vele lokale restaurants te dineren, het ? s een welomlijnd hoogtepunt. Hoewel daar te waarderen ?s overvloed meer. Het kleurrijke decor heldert de ruimte op en hoewel wij het ? s hier beter geschikt voor twee gasten denken, de bankwerken als klein bed geschikt voor een kind die het ideaal maken voor paren of kleine families die een handige basis zoeken waarvan om de gezichten te onderzoeken. Sprekend van welke, het ? s enkel een vijf-notulen gang van de Kathedraal van Sevilla en een gemakkelijke gang van Torre del Oro, Koninklijke Alcázar en Plaza DE Toros.
* Aangezien dit een zitslaapkamer is, is er geen scheiding tussen de het leven en het slapen gebieden
* Bij capaciteit, zal één gast op het bankbed ? slapen die wij het voor een kind beter geschikt is hebben gedacht
* Deze gastheer neemt het boeken van groepen jonge mensen niet
* De kitchenette is compact en heeft een oven ? die wij het voor lichte snack-maakt beter geschikt is hebben gedacht niet
* Er is hier geen bureau, maar de eettafel kan omhoog als laptop-vriendschappelijke werkruimte verdubbelen
* Gezien de centrale plaats van het huis, kunt u horen sommige lichte dwarsbalken van het straatlawaai ? kunnen wensen om oordopjes in te pakken
* Er is niet hier veel bergruimte, zodat kunt u minimale bagage willen brengen
* De ingang van de bouw wordt gedeeld met de andere ingezetenen
Airconditioning
Centrale verwarming
Koffiezetapparaat
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Ijzer
Juicer
Ketel
Keuken
Keukengerei
De Toegang van de lift
Broodrooster
TV
Wi-fi

close
Opmerkingen:
Vertaald:
*There is geen vrij parkeren bij dit huis, maar u kunt betalen om het nabijgelegen openbare parkeerterrein te gebruiken
*If u zult buiten spreekuur aankomen, zal u een recente aankomstprijs van €40 worden aangerekend

(Het Redelijke) Beleid van de annulering:
De gasten ontvangen een volledige terugbetaling van de totale het boeken waarde voor annuleringen die minstens 5 dagen vóór de lokale controledatum en de tijd worden gemaakt die in de het boeken bevestiging e-mail wordt gespecificeerd.
Geen terugbetaling voor annulering gevraagde binnen 5 dagen van lokale controledatum en tijd.
Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: El Arenal
Postcode:
Plaats: Sevilla
Regio: Andalusië
Provincie: Sevilla en omgeving
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte: 376 ft2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 3 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare