
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren
van
£ 217 GBP | $ 292 USD
Huren min.: 7 nachten
Maximale bezetting: 9 Personen
Slaapkamers: 4

4 Eenpersoonsbedden

2 Tweepersoonsbedden
Badkamers: 3
Type eigendom: Huizen-Villa

Zwembad

Airconditioning

WiFi

Creditcards worden geaccepteerd
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren
Eigenaar / Manager:
Joana Sousa
Locatie: Portugal
Talen: Engels, Spaans,Portugees
Toon telefoonnummer

Joana Sousa
Date geadverteerd 12-1-2022

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie.
4 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Altura, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze privé villa die in Altura wordt gevestigd is in een zeer stille en vriendschappelijke buurt. Het heeft twee vloeren en in de boven vloer zijn alle vier slaapkamers: één tweepersoonsbed met een privé WC, één tweepersoonsbed; één met twee eenpersoonsbedden en waar er een optie aan terugtrekking een andere matras wordend een tweepersoonsbed en a is bunkbed. In deze vloer is er ook een volledige badkamers. In de vloer zult u de (volledig) uitgeruste keuken, de woonkamer en de eettafel, beneden een voorraadkast en een zaal vinden. U hebt ook beneden de tweede badkamers. Buiten u hebben de tuin en de privé pool (zout water). De stoelen en andere goederen worden verstrekt. u hebt een tuinlijst en stoelen zodat kunt u uw maaltijd buiten hebben. Inbegrepen barbecue. U hebt een douche dichtbij de pool als u alvorens de pool in te gaan wilt. Het parkeren is vrij en beschikbaar overal rond de villa.
Opmerkingen:
Luchthaven: Faro , 50 km
Vertaald:
Wij zouden verschillende prijzen specifieke data kunnen aanvragen, of het voor een huur op lange termijn tijdens de wintertijd of specifieke data in laagseizoen of op lange termijn huur tijdens hoogseizoen is, ons zo gelieve te laten uw gewild periodeverblijf kennen zodat kunnen wij u laten nauwkeurige maandelijks/wekelijks de prijs kennen. Dank u.
Prijs per nacht
Neem dan contact met mij op voor een nauwkeurige prijs voor uw verblijf.
Deze woning verhuurt ook korte termijn
bekijk details
Deze eigenaar accepteert:

Credit Cards