Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Vlora Albania EN Immobiliers à Vendre Vlora Vlora FR Inmueble a la venta Vlora Vlora ES Immobilien zum Verkauf Vlora Vlora DE Immobiliari in Venditap Vlora Vlora IT Immobiliën te koop Vlora Vlora NL Imoveis venda Vlora Vlora PT дома Продажа недвижимости Vlora Vlora RU
« Terug

1 Slaapkamers Appartement te koop Vlora, Albanië

£94.634 GBP | $127.268 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Oppervlakte: 90 m2
Verkoop type: Nieuwbouw
Bouwdatum: 2010

ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
APG 2020
Ilir Konomi
Locatie: Albania
Talen: Engels, Spaans, Duitse, Frans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/17/2023
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

1 Slaapkamers Appartement te koop Vlora, Albanië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De reeks in het hart van Albanese Riviera, in het zuidelijke deel van Vlora, enkel van de „flat Zonsondergang Baai“ van de verleden „Koud Water“ en de „Tunnel“, biedt een ONGELOOFLIJKE MENING aan. Gevestigd op de 3de verdieping van een well-built complex met 2 hoofdgebouwen, recht over de nationale weg, langs de kust en voor het staatspark met zachte pijnboombomen. Het grote balkon overziet de Baai van Vlora, een deel van de stad, al kustlijn van schiereiland Karaburun en Sazan Island. Deze eenheid komt met eersteklas stukken van leverende, echte hardhoutvloer door en kwaliteitstoestellen. Aircon is geïnstalleerd in beide ruimten. In de verkoopprijs is inbegrepen een 27sqm garage.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Luchthaven: Vlora Intercontinental Airport, 20 km | Mother Teresa International Airport, 100 km
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Rruga Aleksandër Moisiu, Vlorë, Albania
Postcode: 9401
Plaats: Vlora
Regio: Vlorë
Provincie: Zuid
Land: Albanië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 90 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum: 2010
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Keuken:
Keukenblokken: check
Geïnstalleerde keuken: check
Oven/fornuis: check
Koelkast:
Diepvries: check
Vaatwasser: check
Wasmachine: check
Buitenkant:
Garage: check
Tuin:
Sauna:
Jacuzzi:
Plaatselijke voorzieningen:
Cafés: check
Restaurants: check
Nachtclubs: check
Autoverhuur: check
Golfterrein:
Fitness: check
Tennis: check
Supermarkten: check
Overig:
Plaatselijke activiteiten:
Vissen: check
Paardrijden: check
Duiken: check
Surfen: check
Wandelen: check
Golfterrein:
Overig:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Appartement te koop in Vlora | Vlora Verminderd Vastgoed | Vlora Luxe Vastgoed | Vlora Goedkoop Vastgoed | Vlora Appartement te koop | Vlora Nieuwbouw Appartement te koop