Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Vlora Albania EN Immobiliers à Vendre Vlora Vlora FR Inmueble a la venta Vlora Vlora ES Immobilien zum Verkauf Vlora Vlora DE Immobiliari in Venditap Vlora Vlora IT Immobiliën te koop Vlora Vlora NL Imoveis venda Vlora Vlora PT дома Продажа недвижимости Vlora Vlora RU
« Terug

3 Slaapkamers Appartement te koop Vlora, Albanië

£342.939 GBP | $461.202 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
Oppervlakte: 140 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
DES Real Estate
Orgest Canaliaj
Locatie: Albania
Talen: Engels,Albanian
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Orgest Canaliaj
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/4/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Appartement te koop Vlora, Albanië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
PENTHOUSE VOOR VERKOOP IN UJË TË FTOHTË, VLORË!
PENTHOUSE VOOR VERKOOP IN UJË TË FTOHTË, VLORË!
Prijs: 395.000 euro
Oppervlakte: 140 m2/Total
Plaats: Straat Dhimitër Konomi, Vlorë
Deze nieuwe gebouwde penthouse werd ontworpen door een Oostenrijkse Binnenlandse Ontwerper die zorg nam dat alles op de hoogste mogelijke normen werd gemaakt.
De penthouse heeft een perfecte seaview en met het comfortabele leveren zult u van een „behaaglijk gevoel“ genieten. De voltooiing werd gemaakt tegen november 2023 - zodat is alles gloednieuw!
De penthouse wordt gevestigd in het zuiden van Vlora - inbetween de zandige stranden van Lungomare en steenachtige stranden van Radhime. Het is slechts 5 minuten gang vanaf een aardig klein strand - enkel naast de villa van de eerste minister.
De buurt is uitstekend: de vijfsterren Toevlucht, de fijne het dineren restaurants, de kleine winkels en een toevlucht met wellnessgebied zijn allen binnen 10 minuten die afstand lopen!
Zoals aangetoond in het plan heeft de Penthouse 2 slaapkamers (met een balkon) met tweepersoonsbedden, garderobes en ladenkast. Een modieuze, zwarte badkamers met afzonderlijke douche en toilett, dubbele gootsteen en een serperatedeel voor wasmachine en heet waterboiler.
De gang verstrekt heel wat bergruimte.
De belangrijkste ruimte is verdeeld op een het leven gebied en een open keukengebied. Één van de hoogtepunten van de Penthouse is het ruime terras met grote Seaview. Het heeft genoeg ruimte voor een eettafel, een zitkamergebied en een BBQ post. Het verstrekt 3 verschillende verlichtingsReeksen - zodat hebt u altijd een prettig licht voor om het even welke gelegenheid.
Wij zouden gelukkig zijn om u onze Penthouse op elk ogenblik te tonen.
Voor meer informatie contacteer ons of bezoek onze website.
+66661
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
PENTHOUSE PËR SHITJE NË UJË TË FTOHTË, VLORË!
Penthouse i ri i ndërtuar van ciliu van është projektuar nga një dizajner austriak I brendshëm I gjithçkatë ishte bërë në standardet më të larta kujdes që të van KY mundshme.
Deti van Kanjë pamje perfekte nga van de penthouse dhe me mobilimin e rehatshëm doet të shijoni një „ndjesi shtëpie“.
Van ubë deri në van Përfundimi nëntor 2023 - kështuqë gjithçka është krejt e aangaande!
De kruik në të Vlorës van de penthouse ndodhet - mes plazheve ranore të Lungomares dhe plazheve me gurë të Radhimes. Van minutaNe van Ndodhet vetem 5 nga nje plazh I vogel I kembe bukur - buze viles Se kryeministrit.
Lagjja është e shkëlqyeshme: Vendpushimet me yje 5, restorante shkëlqyera të, dyqane të vogla dhe një neemt me brenda 10 minutash në van zonëWellness janë gjitha të këmbë zijn toevlucht!
Van Siç tregohet gjumi van Ka 2 dhoma van de në- planPenthouse (njëra me ballkon) me krevate dopio, garderobë dhe komodë. De banjo van Një elegante, e zezë me dush dhe tualet të veçantë, lavaman dopio dhe një pjesë të veçantë për lavatriçe dhe bojler me ujë të ngrohtë. Korridori ofron shumë hapësirë.
Van Ne nje omringende ndenjeje van Dhoma kryesore eshte e ndare ambjent gatimi dhe nje te hapur. Van de nga pikat kryesore Penthouse të van Një tarraca e është gjerë me pamje të mrekullueshme të detit. Ka hapësirë të mjaftueshme për një tavolinë ngrënieje, një sallë pritjeje dhe një stacionBBQ. Ofron 3 kompletetë ndryshme ndriçimi - në mënyrë që të keni gjithmonë një dritë të këndshme për çdo rast.
Ne doet të jemi të lumtur t'ju tregojmë penthouse-in tonë në çdo kohë.
Të dhënat bazë
Lloji i pronës: Penthouse Seksioni 7
Kati: i 4 të
Sipërfaqja totale: 140.1 m2
Hapësira e banimit: 89.8 m2
Numri i dhomave të gjumit: 2
Numri i tualeteve: 1
Tjera van Dhomat e: korridor, sallon dhe kuzhine
Përfundimi: Nëntor 2023
Gjendja: shumë e mirë; mobiluar komplet i; gati per banim.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kontaktoni van informacione ose prone¨ Na nje¨ vizite¨ ne¨ van Pe¨r me¨ shume¨
+66661
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Extra informatie
TypePapafingo van het bezit
CityVlore
CertificateJo van de eigendom
Overeen te komen PriceYes
Bezit floor4
Pozicioni PronësPerëndim
StatusForverkoop van het bezit

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Vlorë
Postcode:
Plaats: Vlora
Regio: Vlorë
Provincie: Zuid
Land: Albanië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 140 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
11
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Appartement te koop in Vlora | Vlora Verminderd Vastgoed | Vlora Luxe Vastgoed | Vlora Goedkoop Vastgoed | Vlora Appartement te koop