Netherlands language

Verander taal close


Commercial-Retail for sale in Vlora Albania EN Immobiliers à Vendre Vlora Vlora FR Inmueble a la venta Vlora Vlora ES Immobilien zum Verkauf Vlora Vlora DE Immobiliari in Venditap Vlora Vlora IT Immobiliën te koop Vlora Vlora NL Imoveis venda Vlora Vlora PT дома Продажа недвижимости Vlora Vlora RU
« Terug

Commerciële te koop Vlora, Albanië

£384.885 GBP | $519.210 USD
Type eigendom: Commerciële
Badkamers: 1
Oppervlakte: 340 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
DES Real Estate
Orgest Canaliaj
Locatie: Albania
Talen: Engels,Albanian
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Orgest Canaliaj
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/26/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Commerciële te koop Vlora, Albanië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vertaald:
BEDRIJFS MILIEU VOOR VERKOOP IN TRANSBALKANIC, DICHTBIJ DE HAVEN
BEDRIJFS MILIEU VOOR VERKOOP IN TRANSBALKANIC, DICHTBIJ DE HAVEN
Het bezit wordt gevestigd op de frontlijn, op een gebied met goede toegang.
Het wordt georganiseerd in 1 ruimte met bewegingsruimte en 1 toilet.
Het milieu wordt gevestigd op de eerste verdieping en heeft een gebied van 340 m2.
Het bezit is geschikt voor gastvrijheid.
Het heeft een regelmatig eigendomscertificaat
Prijs 450.000 Euro /Total.
-
Voor meer informatie of een bezoek aan het bezit, contacteer ons
46662

-
Extra informatie
TypeBusinessmilieu van het bezit
CityVlore
Het certificaat van de eigendom ja
Overeen te komen Prijs ja
Vloer 2 van het bezit
Het Westen van de Plaats van het bezit
De status van het bezit voor verkoop; ,

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Vlorë
Postcode:
Plaats: Vlora
Regio: Vlorë
Provincie: Zuid
Land: Albanië
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 340 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
Vlora Verminderd Vastgoed | Vlora Luxe Vastgoed | Vlora Goedkoop Vastgoed | Vlora Commerciële te koop